Home Poleć znajomemu Dodaj życzenia Facebook Twitter Nasza-klasa.pl Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Dodaj do ulubionych
 • Uncategorised
  Liczba artykułów:
  8
 • Życzenia
  Witamy na Najlepszego.pl . Jesteś na stronie głównej serwisu. Znajdują się tutaj życzenia i wierszyki na różne okoliczności. Np. życzenia urodzinowe,życzenia imieninowe,życzenia ślubne,życzenia na chrzciny itp.
  Liczba artykułów:
  1
  • Urodzinowe dla dzieci

   Witamy na Najlepszego.pl . W tym dziale znajdują się życzenia na urodziny dla dzieci,wierszyki dla dzieci oraz inne rodzaje wpisów które mogą zostać użyte jako życzenia dla dziecka niekoniecznie tylko jako życzenia urodzinowe. Szukając życzeń na urodziny dla dzieci warto także odwiedzić pokrewne kategorie w których znajdują się życzenia i wierszyki urodzinowe gdyż niektóre także mogą być użyte dla dzieci.

   Liczba artykułów:
   27
  • Urodzinowe 18-ste

   Witamy na Najlepszego.pl . W tym dziale znajdują się życzenia urodzinowe na 18,wierszyki na 18 urodziny oraz wszystkie inne możliwe rodzaje wpisów których tematem są 18 urodziny. Szukając życzeń na 18 urodziny warto także odwiedzić pokrewne kategorie w których znajdują się życzenia i wierszyki urodzinowe np. kategorię główną "życzenia na urodziny" które także można czasem zastosować.

   Liczba artykułów:
   22
  • Urodzinowe 30-ste

   Witamy na Najlepszego.pl . W tym dziale znajdują się wierszyki na 30 urodziny,życzenia urodzinowe na 30 oraz wszystkie inne możliwe rodzaje wpisów których tematem są 30 urodziny. Szukając życzeń na 30 urodziny warto także odwiedzić pokrewne kategorie w których znajdują się życzenia i wierszyki urodzinowe np. kategorię główną "życzenia na urodziny" które także można czasem zastosować.

   Liczba artykułów:
   5
  • Na imieniny
   Witamy na Najlepszego.pl . W tym dziale znajdują się życzenia na imieniny,wierszyki na imieniny,wiersze imieninowe oraz innego rodzaju wpisy których tematyką są imieniny.Szukając życzeń na imieniny warto także odwiedzić pokrewne kategorie w których znajdują się życzenia np."życzenia urodzinowe" które także często można użyć jako życzenia imieninowe. 
   Liczba artykułów:
   51
  • Urodzinowe dla wszystkich

   Witamy na Najlepszego.pl . W tym dziale znajdują się zabawne życzenia urodzinowe,wierszyki urodzinowe, wiersze na urodziny oraz wszystkie inne możliwe rodzaje wpisów których tematem są urodziny.Szukając życzeń urodzinowych warto także odwiedzić pokrewne kategorie w których znajdują się życzenia na urodziny np. życzenia na 20 urodziny które także można po zmianie zastosować.

    

    

   Liczba artykułów:
   68
  • Na narodziny dziecka
   Witamy na Najlepszego.pl . W tym dziale znajdują się życzenia na narodziny dziecka,życzenia z okazji narodzin dziecka, wierszyki na narodziny dziecka oraz najrozmaitsze rodzaje wpisów których tematyką jest urodzenie się dziecka.
   Liczba artykułów:
   15
  • Na Walentynki, miłosne
   Witamy na Najlepszego.pl . W tym dziale znajdują się życzenia na walentynki,wierszyki na walentynki,wiersze na walentynki oraz wszystkie inne możliwe rodzaje wpisów których tematem są uczucia, miłość i które można podarować ukochanej osobie na walentynki. Szukając wierszyków na walentynki warto także odwiedzić pokrewne kategorie w których znajdują się życzenia dla zakochanych np. kategorię "wierszyki miłosne" która zawiera życzenia i wierszyki o tej samej tematyce.
   Liczba artykułów:
   41
  • Na Wielkanoc
   Witamy na Najlepszego.pl . W tym dziale znajdują się życzenia na święta wielkanocne,wierszyki świąteczne oraz wszystkie inne możliwe rodzaje wpisów których tematem jest Wielkanoc i które mogą zostać wykorzystane jako życzenia na Wielkanoc. 
   Liczba artykułów:
   30
  • Na Boże Narodzenie, Wigilę
   Witamy na Najlepszego.pl . W tym dziale znajdują się życzenia bożonarodzeniowe,wierszyki bożonarodzeniowe oraz wszystkie inne możliwe rodzaje wpisów na Boże Narodzenie które mogą zostać wykorzystane jako życzenia świąteczne.   
   Liczba artykułów:
   43
  • Na Nowy Rok, Sylwester
   Witamy na Najlepszego.pl . W tym dziale znajdują się życzenia noworoczne,wierszyki na sylwestra,życzenia sylwestrowe oraz wszystkie inne możliwe rodzaje wpisów których tematem jest Nowy Rok i które mogą zostać wykorzystane jako życzenia na Nowy Rok.  
   Liczba artykułów:
   35
  • Na chrzest

   Serdecznie witamy na Najlepszego.pl . W tym dziale znajdują się życzenia na chrzciny,wierszyki na chrzest dziecka oraz wszystkie inne możliwe rodzaje wpisów których tematem jest chrzest i które mogą zostać wykorzystane jako życzenia na chrzest.

    

   Liczba artykułów:
   1
  • Na I komunię Św.

   Serdecznie witamy na Najlepszego.pl . W tym dziale znajdują się życzenia komunijne,wierszyki na komunię oraz wszystkie inne możliwe rodzaje wpisów których tematem jest pierwsza Komunia Św. i które mogą zostać użyte jako życzenia na I komunię św.

    

   Liczba artykułów:
   1
  • Na bierzmowanie
   Serdecznie witamy na Najlepszego.pl . W tym dziale znajdują się życzenia na bierzmowanie oraz wszystkie inne możliwe rodzaje wpisów których tematem jest bierzmowanie i które mogą zostać wykorzystane jako życzenia na bierzmowanie.
   Liczba artykułów:
   1
  • Na Ślub
   Serdecznie witamy na Najlepszego.pl . W tym dziale znajdują się życzenia ślubne,wiersze na ślub,wierszyki oraz wszystkie inne możliwe rodzaje wpisów których tematem jest ślub i wesele i które mogą zostać wykorzystane jako życzenia na ślub oraz wiersze na wesele.
   Liczba artykułów:
   25
  • Na rocznicę ślubu
   Serdecznie witamy na Najlepszego.pl . W tym dziale znajdują się życzenia na rocznicę ślubu,wierszyki oraz wszystkie inne możliwe rodzaje wpisów których tematem są rocznice ślubu i które mogą zostać wykorzystane jako życzenia z okazji rocznicy ślubu.
   Liczba artykułów:
   2
  • Błogosławieństwa ślubne
   Serdecznie witamy na Najlepszego.pl . W tym dziale znajdują się błogosławieństwa ślubne oraz wszystkie inne możliwe rodzaje wpisów których tematem jest błogosławieństwo na ślub dla młodej pary.
   Liczba artykułów:
   1
  • Na Andrzejki
   Serdecznie witamy na Najlepszego.pl . W tym dziale znajdują się śmieszne życzenia na andrzejki,wierszyki oraz wszystkie inne możliwe rodzaje wpisów których tematem są Andrzejki i które mogą zostać wykorzystane jako życzenia andrzejkowe.
   Liczba artykułów:
   1
  • Mikołajkowe
   Serdecznie witamy na Najlepszego.pl . W tym dziale znajdują się wierszyki na mikołaja,życzenia mikołajkowe oraz wszystkie inne możliwe rodzaje wpisów których tematem są Mikołajki i które mogą zostać wykorzystane jako życzenia na mikołajki.
   Liczba artykułów:
   1
  • Na Dzień Matki

   Serdecznie witamy na Najlepszego.pl . W tym dziale znajdują się życzenia na Dzień Matki,wiersze na Dzień Matki oraz wszystkie inne możliwe rodzaje wpisów których tematem jest Dzień Matki i które mogą zostać użyte jako życzenia i wierszyki dla mamy.

    

   Liczba artykułów:
   39
  • Na Dzień Ojca
   Serdecznie witamy na Najlepszego.pl . W tym dziale znajdują się życzenia na Dzień Ojca,wierszyki na Dzień Ojca oraz wszystkie inne możliwe rodzaje wpisów których tematem jest Dzień Taty i które mogą zostać wykorzystane jako forma wyrażania uczuć na Dzień Ojca.
   Liczba artykułów:
   44
  • Na Dzień Babci
   Serdecznie witamy na Najlepszego.pl . W tym dziale znajdują się życzenia na Dzień Babci,wierszyki na Dzień Babci oraz wszystkie inne możliwe rodzaje wpisów których tematem jest Dzień Babci i które mogą zostać wykorzystane jako życzenia lub wierszyki dla babci.
   Liczba artykułów:
   30
  • Na Dzień Dziadka
   Serdecznie witamy na Najlepszego.pl . W tym dziale znajdują się życzenia na Dzień Dziadka,wierszyki na Dzień Dziadka oraz wszystkie inne możliwe rodzaje wpisów których tematem jest Dzień Dziadka i które mogą zostać wykorzystane jako życzenia dla dziadka.
   Liczba artykułów:
   32
  • Na Dzień Kobiet
   Serdecznie witamy na Najlepszego.pl . W tym dziale znajdują się życzenia na Dzień Kobiet,wierszyki na Dzień Kobiet oraz wszystkie inne możliwe rodzaje wpisów których tematem jest Dzień Kobiet i które mogą być pomocne w wyrażaniu uczuć wobec naszych solenizantek na Dzień Kobiet.
   Liczba artykułów:
   15
  • Na Dzień Teściowej
   Serdecznie witamy na Najlepszego.pl . W tym dziale znajdują się życzenia dla teściowej,wierszyki na Dzień Teściowej oraz wszystkie inne możliwe rodzaje wpisów których tematem jest Dzień Teściowej i które mogą zostać wykorzystane jako życzenia na Dzień Teściowej.
   Liczba artykułów:
   1
  • Na Dzień Strażaka
   Serdecznie witamy na Najlepszego.pl . W tym dziale znajdują się życzenia dla strażaka,wierszyki na Dzień Strażaka oraz wszystkie inne możliwe rodzaje wpisów których tematem jest Dzień Strażaka i które mogą zostać wykorzystane na Dzień Strażaka.
   Liczba artykułów:
   4
  • Na Dzień Górnika
   Serdecznie witamy na Najlepszego.pl . W tym dziale znajdują się życzenia dla górnika,wierszyki dla górników oraz wszystkie inne możliwe rodzaje wpisów których tematem jest Dzień Górnika,Barbórka i które mogą zostać wykorzystane jako życzenia na Dzień Górnika.
   Liczba artykułów:
   2
  • Na Dzień Nauczyciela
   Serdecznie witamy na Najlepszego.pl . W tym dziale znajdują się życzenia z okazji Dnia Nauczyciela,wiersze na Dzień Nauczyciela oraz wszystkie inne możliwe rodzaje wpisów których tematem jest Dzień Nauczyciela i które mogą zostać wykorzystane jako życzenia na Dzień Nauczyciela.
   Liczba artykułów:
   1
  • Na Dzień Studenta
   Serdecznie witamy na Najlepszego.pl . W tym dziale znajdują się życzenia na Dzień Studenta,życzenia dla studenta oraz wszystkie inne możliwe rodzaje wpisów których tematem jest Dzień Studenta i które mogą zostać wykorzystane na Dzień Studenta.
   Liczba artykułów:
   1
  • Na Dzień Chłopaka
   Serdecznie witamy na Najlepszego.pl . W tym dziale znajdują się życzenia na Dzień Chłopaka,wiersze na Dzień Chłopaka oraz wszystkie inne możliwe rodzaje wpisów których tematem jest Dzień Chłopaka i które mogą zostać wykorzystane jako życzenia,wierszyki dla chłopaka.
   Liczba artykułów:
   10
  • Dla Policjanta
   Serdecznie witamy na Najlepszego.pl . W tym dziale znajdują się życzenia na Dzień Policjanta,życzenia dla policjanta oraz wszystkie inne możliwe rodzaje wpisów których tematem jest Dzień Policjanta i które mogą zostać wykorzystane jako życzenia na święto policji.
   Liczba artykułów:
   3
  • Dla Żołnierza
   Serdecznie witamy na Najlepszego.pl . W tym dziale znajdują się wierszyki,życzenia dla żołnierza oraz wszystkie inne możliwe rodzaje wpisów których tematem jest Dzień Żołnierza i które mogą zostać wykorzystane jako życzenia na Święto Wojska Polskiego.
   Liczba artykułów:
   2
  • Na wieczór panieński
   Serdecznie witamy na Najlepszego.pl . W tym dziale znajdują się wierszyki i życzenia na wieczór panieński oraz wszystkie inne możliwe rodzaje wpisów których tematem są wieczory panieńskie i które mogą zostać wykorzystane na wieczór panieński.
   Liczba artykułów:
   1
  • Na wieczór kawalerski
   Serdecznie witamy na Najlepszego.pl . W tym dziale znajdują się wierszyki i życzenia na wieczór kawalerski oraz wszystkie inne możliwe rodzaje wpisów których tematem są wieczory kawalerskie i które mogą zostać wykorzystane na wieczór kawalerski.
   Liczba artykułów:
   1
  • Toasty
   Serdecznie witamy na Najlepszego.pl . W tym dziale znajdują się śmieszne wierszyki oraz śmieszne toasty na każdą imprezę także toasty weselne.
   Liczba artykułów:
   21
  • Na zdjęcia
   Serdecznie witamy na Najlepszego.pl . W tym dziale znajdują się podpisy pod zdjęcia,opisy do zdjęcia,opisy na zdjęcia na nk,śmieszne opisy,śmieszne życzenia
   Liczba artykułów:
   1
  • Erotyczne
   Serdecznie witamy na Najlepszego.pl . W tym dziale znajdują się erotyczne życzenia i wierszyki,wiersze erotyczne także erotyczne sms oraz wszystkie inne możliwe rodzaje wpisów których tematem jest erotyka i miłość.
   Liczba artykułów:
   4
  • Śmieszne
   Serdecznie witamy na Najlepszego.pl . W tym dziale znajdują się śmieszne wierszyki i życzenia,śmieszne sms oraz wszystkie inne możliwe rodzaje wpisów które są wyjątkowo zabawne i śmieszne także urodzinowe i bożonarodzeniowe.
   Liczba artykułów:
   3
  • Przeprosiny
   Serdecznie witamy na Najlepszego.pl . W tym dziale znajdują się wierszyki na przeprosiny,życzenia i wiersze oraz wszystkie inne możliwe rodzaje wpisów których tematem są przeprosiny i dzięki którym znacznie łatwiej jest powiedzieć "przepraszam".
   Liczba artykułów:
   1
  • Tęsknota
   Serdecznie witamy na Najlepszego.pl . W tym dziale znajdują się wierszyki o tęsknocie,wiersze i wierszyki o miłości,oraz wszystkie inne możliwe rodzaje wpisów których tematem jest tęsknota.Proponujemy także odwiedzić kategorię "Wierszyki miłosne".
   Liczba artykułów:
   6
  • Na Dzień Dobry
   Serdecznie witamy na Najlepszego.pl . W tym dziale znajdują się wiersze na dzień dobry,wierszyki,życzenia na dzień dobry oraz wszystkie inne możliwe rodzaje wpisów które mogą być pomocne w tym by życzyć dobrego dnia.
   Liczba artykułów:
   3
  • Na Dobranoc
   Serdecznie witamy na Najlepszego.pl . W tym dziale znajdują się wiersze na dobranoc,wierszyki miłosne na dobranoc,życzenia na dobranoc oraz wszystkie inne możliwe rodzaje wpisów które mogą zostać wykorzystane na dobranoc.
   Liczba artykułów:
   22
  • Na każdy dzień
   Serdecznie witamy na Najlepszego.pl . W tym dziale znajdują się śmieszne życzenia i wierszyki na każdy dzień,życzenia na każdą okazję oraz wszystkie inne możliwe rodzaje wpisów które mogą zostać wykorzystane aby życzyć na co dzień wszystkiego dobrego.
   Liczba artykułów:
   20
  • urodzinowe 20-ste
   Serdecznie witamy na Najlepszego.pl . W tym dziale znajdują się wierszyki na 20 urodziny,życzenia urodzinowe na 20 oraz wszystkie inne możliwe rodzaje wpisów których tematem są 20 urodziny. Szukając życzeń na 20 urodziny warto także odwiedzić pokrewne kategorie w których znajdują się życzenia i wierszyki urodzinowe np. kategorię główną "życzenia na urodziny" które także można czasem zastosować.
   Liczba artykułów:
   10
  • Urodzinowe 40-ste
   Serdecznie witamy na Najlepszego.pl . W tym dziale znajdują się wierszyki na 40 urodziny,życzenia urodzinowe na 40 oraz wszystkie inne możliwe rodzaje wpisów których tematem są 40 urodziny. Szukając życzeń na 40 urodziny warto także odwiedzić pokrewne kategorie w których znajdują się życzenia i wierszyki urodzinowe np. kategorię główną "życzenia na urodziny" które także można czasem zastosować.
   Liczba artykułów:
   2
  • Urodzinowe 50-te
   Serdecznie witamy na Najlepszego.pl . W tym dziale znajdują się wierszyki na 50 urodziny,życzenia urodzinowe na 50 oraz wszystkie inne możliwe rodzaje wpisów których tematem są 50 urodziny. Szukając życzeń na 50 urodziny warto także odwiedzić pokrewne kategorie w których znajdują się życzenia i wierszyki urodzinowe np. kategorię główną "życzenia na urodziny" które także można czasem zastosować.
   Liczba artykułów:
   2
  • Urodzinowe 60-te
   Serdecznie witamy na Najlepszego.pl . W tym dziale znajdują się wierszyki na 60 urodziny,życzenia urodzinowe na 60 oraz wszystkie inne możliwe rodzaje wpisów których tematem są 60 urodziny. Szukając życzeń na 60 urodziny warto także odwiedzić pokrewne kategorie w których znajdują się życzenia i wierszyki urodzinowe np. kategorię główną "życzenia na urodziny" które także można czasem zastosować.
   Liczba artykułów:
   2
  • Urodzinowe po angielsku
   Serdecznie witamy na Najlepszego.pl . W tym dziale znajdują się życzenia urodzinowe po angielsku,wierszyki urodzinowe po angielsku oraz wszystkie inne możliwe rodzaje wpisów których tematem są urodziny. Wszystkie życzenia urodzinowe są w języku angielskim który jest coraz bardziej powszechny.
   Liczba artykułów:
   30
  • Wierszyki miłosne
   Serdecznie witamy na Najlepszego.pl . W tym dziale znajdują się wiersze i wierszyki miłosne oraz wszystkie inne możliwe rodzaje wpisów których tematem są uczucia, miłość i które można zaadresować do ukochanej osoby. Wiersze o miłości oraz wierszyki dla zakochanych znajdują się też w kategorii "Na Walentynki" która zawiera życzenia i wierszyki o tej samej tematyce.
   Liczba artykułów:
   51
  • Podziękowania
   Serdecznie witamy na Najlepszego.pl . W tym dziale znajdują się życzenia i wierszyki na podziękowanie oraz wszystkie inne możliwe rodzaje wpisów których tematem są podziękowania za najrozmaitsze rzeczy.
   Liczba artykułów:
   1
  • Na Dzień Dziecka
   Liczba artykułów:
   9

Styczeń

1
Nowy Rok
1
Światowy Dzień Kaca
1
Światowy Dzień Pokoju
6
Dzień Filatelisty
7
Dzień Dziwaka
8
Dzień Sprzątania Biurka
11
Dzień Wegetarian
14 
Dzień Ukrytej Miłości
14
Dzień Osób Nieśmiałych
16 
Dzień Pikantnych Potraw
18 
Dzień Kubusia Puchatka
20
Światowy Dzień Śniegu
21
Dzień Babci
22
Dzień Dziadka
23 
Dzień Bez Opakowań Foliowych
25
Dzień Sekretarki
26
Światowy Dzień Celnika
26
Dzień Transpantologii
 31
Międzynarodowy Dzień Przytulania (obchodzony także 24 czerwca)

Luty

2
Dzień Handlowca
2
Dzień Pozytywnego Myślenia
2
Dzień Świstaka
7
Dzień Najwyższej Izby Kontroli
7
Tłusty Czwartek
8
Dzień Służby Więziennej
9
Międzynarodowy Dzień Pizzy
10
Dzień Dyplomaty
13
Światowy Dzień Radia
14
Walentynki
15
Dzień Singla
17
Światowy Dzień Kota
21
Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego
23
Dzień Bez Łapówki
26
Dzień Spania w Miejscach Publicznych
26
Dzień Dinozaura
27
Dzień Niedźwiedzia Polarnego
30
Międzynarodowy Dzień Dni Które Nie Istnieją

Marzec

1
Międzynarodowy Dzień Walki Przeciw Zbrojeniom Atomowym 
1
Dzień Puszystych
1
Dzień Piegów
3
Dzień Pisarzy
5
Dzień Teściowej
5
Dzień Dentysty
6
Dzień Olimpijczyka
6
Europejski Dzień Logopedy
8
Dzień Kobiet
8
Międzynarodowy Dzień Pokoju na Świecie
9
Dzień Polskiej Statystyki
10
Dzień Mężczyzn
11
Dzień Sołtysa
12
Światowy Dzień Drzemki w Pracy
15
Międzynarodowy Dzień Konsumenta
19
Dzień Wędkarza
20
Dzień Bez Mięsa
21
Dzień Wagarowicza
21
Pierwszy Dzień Wiosny
23
Dzień Przyjaźni Polsko-Węgierskiej
 27
 Międzynarodowy Dzień Teatru
31
Wielkanoc

Kwiecień

1
Prima Aprilis 
1
Lany Poniedziałek
2
Międzynarodowy Dzień Książki Dla Dzieci
5
Dzień Drzew
5
Dzień Bez Makijażu
5
Dzień Grzeczności za Kierownicą
7
Dzień Służby Zdrowia
7
Dzień Leśnika i Drzewiarza
10
Dzień Lotnictwa Wojskowego
11
Dzień Radia
12
Dzień Lotnictwa
12
Dzień Czekolady
15
Światowy Dzień Trzeźwości
16
Dzień Sapera
18
Światowy Dzień Krótkofalowca
22
Dzień Ziemi
23
Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich
23
Dzień Koni
25
Międzynarodowy Dzień Sekretarki
27
Dzień Grafika
28
Dzień Drogowca
29
Międzynarodowy Dzień Tańca

Maj

1
Święto Pracy
2
Dzień Flagi RP
2
Dzień Polonii i Polaków Za Granicą
Dzień Słońca
3
Dzień Bez Komputera
 4

Dzień Strażaka

4

Dzień Piekarza

4

Dzień Kominiarza

4

Dzień Hutnika

5
Dzień Leśnika i Drzewiarza
Dzień Bibliotekarza
12
Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki i Położnej
 14
Dzień Farmaceuty
16 
Dzień Straży Granicznej
 19
Dzień Pracownika Komunalnego
19
Dzień Dobrych Uczynków
 22
Dzień Praw Zwierząt
23 
Dzień Spedytora
 26
Dzień Matki
28
Europejski Dzień Sąsiada
28
Dzień Bez Prezerwatywy
30 
Dzień Bez Stanika
31
Dzień Bociana Białego
31 
Dzień Pracownika Przemysłu Spożywczego

Czerwiec

1
Dzień Dziecka
1
Dzień bez Alkoholu
1
Światowy Dzień Mleka
2

Dzień Leśnika

2

Dzień Bez Krawata

5
Światowy Dzień Środowiska
 6
Międzynarodowy Dzień Pocałunku
9

Dzień Przyjaciela

9

Dzień Księgowego

12

Święto Biura Ochrony Rządu

13

Święto Dobrych Rad

14

Dzień Dziennikarza Obywatelskiego

14

Światowy Dzień Krwiodawstwa

18

Dzień Ewakuacji

21
Początek Lata
23
Dzień Ojca
24 
Międzynarodowy Dzień Przytulania (obchodzony także 31 stycznia)
29

Dzień Ratownika WOPR

29

Dzień Stoczniowca

Lipiec

1
Dzień Psa
2
Dzień UFO
5
Dzień Łapania za Biust
12
Światowy Dzień Imprezy
14
Dzień Łapania za Pupę
15
Dzień Bez Tel. Komórkowego
24 
Dzień Policjanta
25
Dzień Bezpiecznego Kierowcy

Sierpień

4
Międzynarodowy Dzień Przyjaźni
5
Międzynarodowy Dzień Piwa i Piwowara
10
Dzień Przewodników i Ratowników Górskich
12
Międzynarodowy Dzień Młodzieży
12
Dzień Pracoholików
13
Międzynarodowy Dzień Osób Leworęcznych
14
Dzień Energetyka
15
Święto Wojska Polskiego
22
Dzień Pracownika Ochrony
29
Dzień Strażnika Gminnego i Miejskiego

Wrzesień

8
Dzień Dobrej Wiadomości
13
Dzień Kolejarza
13
Dzień Całowania Chłopaków w Usta
13
Dzień Programisty
15
Dzień Olewania Systemu
18
Międzynarodowy Dzień Geologa
21
Sprzątanie Świata (akcja ekologiczna)
22
Dzień Ćwiczenia Przed Lustrem Prośby o Podwyżkę Płacy
22
Dzień Bez Samochodu
25
Dzień Budowlańca
26
Dzień Aptekarza
29
Dzień Kuriera i Przewoźnika
29
Dzień Hipochondryka
30
Dzień Chłopaka
30
Międzynarodowy Dzień Tłumacza

Październik

1
Dzień Wegetarianina
1
Dzień Lekarza
4
Światowy Dzień Uśmiechu
5
Międzynarodowy Dzień Belfra-Tępiciela
10
Dzień Drzewa
11
Dzień Wychodzenia z Szafy
13
Dzień Dawcy Szpiku
13
Dzień Ratownika Medycznego
14
Dzień Nauczyciela
18

Dzień Poczty Polskiej

18

Dzień Listonosza

22

Światowy Dzień Osób Jąkających

24

Dzień Poborców Podatkowych

24
Międzynarodowe Święto Roweru
24
Międzynarodowe Święto Uciekających na Rowerze
30
Dzień Spódnicy
31

Dzień Oszczędzania

Listopad

4
Dzień Taniego Wina
5
Dzień Postaci z Bajek
7
Dzień Feministek
10
Dzień Młodzieży
11
Dzień Służby Cywilnej
11
Święto Niepodległości
16
Dzień Tolerancji
17
Dzień Studenta
17
Dzień bez Długów
21
Dzień Życzliwości
21
Dzień Rzucania Palenia
23
Dzień Licealisty
25
Dzień Bez Futra
25
Dzień Pluszowego Misia
25
Dzień Tramwajarza
25
Dzień Kolejarza
29
Dzień Bez Kupowania
30
Andrzejki

Grudzień

3
Dzień Gazownika i Naftowca
4
Dzień Górnika
5
Dzień Wolontariusza
6
Mikołajki
13
Dzień Księgarza
16
Dzień Bez Przekleństw
24
Wigilia Bożego Narodzenia
25
Boże Narodzenie
26
Drugi Dzień Świąt
27
Dzień Odpoczynku Po Świętach
28
Dzień Pocałunku
31
Dzień bez Bielizny
31
Noc Sylwestrowa
info Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Najlepszego.pl to serwis na którym znajdziesz najlepsze i najnowsze życzenia na każdą okazję. Najpiękniejsze życzenia,życzenia urodzinowe,życzenia imieninowe,życzenia na 18-stkę,życzenia na Boże Narodzenie,Bożonarodzeniowe,wigilijne,życzenia na Nowy Rok,Noworoczne,sylwestrowe,życzenia na Wielkanoc,życzenia wielkanocne,życzenia na dzień matki,życzenia na dzień ojca,życzenia na walentynki,życzenia na ślub,życzenia na rocznicę ślubu,życzenia jubileuszowe.