Browsing Category

GIFy

17 posts

Ruchome GIFy – miłe animacje do wysłania każdego dnia

Dzięki ciągłemu rozwojowi smartfonów, składanie życzeń może być naprawdę ekscytujące! Z roku na rok coraz więcej osób przekonuje się do innych form składania życzeń online. SMS-y i inne wiadomości tekstowe odchodzą na bok, a wypierają je zyskujące na popularności GIF-y, czyli najprościej mówiąc, animowane obrazki.

Wysyłanie np. GIF-ów urodzinowych jest bardzo proste, a tego typu multimedia są bardzo atrakcyjne. Co więcej, da się je odtworzyć na niemal każdym telefonie lub komputerze, dlatego nie musisz się bać, że adresat życzeń nie będzie mógł ich zobaczyć. Animowane obrazki na stronie najlepszego.pl to w 100% nasza autorska twórczość. Przesyłając je komuś bliskiemu, masz gwarancję, że obdarowana osoba dostanie unikatową animację. Stale produkujemy nowe GIF-y na kolejne okazje, m.in. ślub, imieniny, na każdy dzień tygodnia czy miły wieczór.

Wysyłanie GIF-ów jest łatwe i intuicyjne, co przekłada się na ich rosnącą popularność wśród osób w średnim wieku oraz starszym. Wystarczy, że skopiujesz animację i prześlesz ją komuś w wiadomości. Co więcej, niedawno stworzyliśmy specjalne narzędzie ułatwiające przesyłanie ruchomych obrazków. Naciśnij na ikonkę pod GIF-em, aby automatycznie wysłać animowaną grafikę do bliskiej osoby.