Browsing Category

Kartki

16 posts

Kartki z życzeniami – fajne, darmowe e-kartki za darmo.

Tradycja wysyłania kartek do bliskich osób to coś, co, wydawać by się mogło, nie ma racji bytu w dzisiejszych czasach, gdzie nie mamy czasu na nic. I faktycznie, coś w tym jest – przecież nikt już nie chodzi wysyłać kartek na pocztę. Ale, zgodnie z hasłem „umarł król, niech żyje król”, na popularności zyskały cyfrowe odpowiedniki tradycyjnych kartek, czyli e-kartki.

Urodzinowe karki online czy z okazji różnych innych imprez lub wydarzeń życiowych są z roku na rok coraz popularniejsze, a to między innymi za sprawą coraz większego dostępu smartfonów. Ponieważ wysyłanie takich kartek z życzeniami jest proste, e-kartki wysyłają wszyscy, zarówno młodzi, jak i starsi.

Nasze e-kartki wyróżniają się spośród innych. Tworzymy kartki okolicznościowe w 100% sami, kierując się przy tym dobrym stylem i poczuciem estetyki. Nie bez powodu to nasze kartki uważane są za najładniejsze. Zawierają mądre życzenia, a do tego są kolorowe i estetyczne. Cieszą oko, serce i dusze, bowiem to doskonały sposób na okazanie pamięci drugiej osobie.

Sprawdź już teraz naszą kolekcje internetowych kartek z życzeniami i wyślij je swoim bliskim oraz znajomym. Możesz je skopiować i przesłać poszczególnym członkom rodziny np. na urodziny. E-kartkę, oprócz skopiowania, możesz też wysłać przy pomocy  wygodnego i prostego w obsłudze narzędzia do wysyłania kartek z życzeniami. W ten sposób łatwo wyślesz wybraną przez siebie kartkę okolicznościową mailem, przez facebooka, whatsappa oraz inne popularne w Polsce komunikatory.

odbieranie cyfrowej kartki urodzinowej na telefonie przez kobietę

Kartki urodzinowe dla każdego

Celebracja urodzin to coś absolutnie wyjątkowego zarówno dla solenizanta, jak i osób składających życzenia. Skorzystaj z naszych kartek,…