życzenia urodzinowe

Gotowe życzenia urodzinowe dla każdego

Ciężko o ważniejszy dzień w roku niż urodziny! Moc prezentów oraz towarzyszących im życzeń to piękna tradycja, dlatego pomożemy Ci zadbać o odpowiednie słowa z okazji urodzin na każdą okazję!

Bez względu na to, czy wybierasz się na czyjąś imprezę urodzinową, warto przygotować i złożyć bliskim odpowiednie życzenia z okazji urodzin. Jednak ilość okazji do świętowania co roku jest całkiem spora, stąd też słuszna obawa o to, aby życzenia się nie powtarzały.

Z tego powodu opracowaliśmy ogromną bazę niepowtarzalnych życzeń urodzinowych. Skorzystaj z niej i złóż najlepsze życzenia solenizantowi, z których z pewnością będzie bardzo zadowolony!

Oryginalne życzenia i wierszyki urodzinowe – wyślij bliskim i znajomym!

Śmieszne życzenia urodzinowe

Dziś są Twoje urodziny, baw się dobrze wśród rodziny. Jedz, pij, szalej i z beztroską nie myśl co dalej! Najlepszego!

Wszystkie ziomki z Twojej paki, wraz z rodziną, ślą buziaki! Szczęścia, zdrowia i radości. Wokół ludzkiej życzliwości. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. 

śmieszne życzenia urodzinowe obrazek

Szalej dużo, martw się mało, urodziny miej wspaniałe! 100 Lat i niezapomnianej imprezy urodzinowej.

Dziś są Twoje urodziny, czas radości, czas rozkminy. Z tej okazji dzisiaj piszę i radości samej życzę. Szczęścia, zdrowia i energii, niech się wiele marzeń spełni.

Dużo zdrowia i miłości, moc uśmiechu i radości. Mało smutków, trudów, łez. Niech spełni się wszystko, czego chcesz. 

Nie trać dziś swej wesołej miny. Czemu? Bo dziś Twoje urodziny. Pamiętaj, że wiek to tylko liczba! Bądź zawsze młody duchem! Samych szczęśliwych chwil z okazji 18!

Moc uśmiechu i radości. Niech Ci dziś nie zabraknie gości. Odlotowej imprezy i uśmiechu na ustach z okazji urodzin!

Z okazji urodzin życzę Ci liczb wielu:
stu uśmiechów,
tysiąca pięknych chwil,
milionów na koncie!

W końcu nadszedł ten dzień – Twoje urodziny. Życzę Ci, żeby czekolada nie tuczyła, pieniądze same przybywały na koncie, a najlepsze momenty trwały długo i zawsze dawało się do nich wracać. 100 lat!

Najlepsze życzenia z okazji urodzin

Składam Ci dzisiaj moje życzenia: niech się Twe życie na jak najlepsze zmienia! Samych sukcesów, wielu radości, szczerych przyjaciół i mocy miłości.

Wszystkiego co najlepsze z okazji urodzin! Szczęścia na każdy dzień roku, uśmiechu jak promyk słońca, końskiego zdrowia oraz samych dobrych ludzi wokół.

Z okazji urodzin przyjmij me najserdeczniejsze życzenia – zdrowia, radości, sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.

Dziś jest wyjątkowy dzień – Twoje urodziny! Dlatego życzę Ci spełnienia najskrytszych marzeń, tych wielkich i tych maleńkich. Wielu szczęśliwych momentów, zdrowia i obecności.  najbliższych. Wszystkiego, co najlepsze!

Z serca płyną me życzenia, które pragnę Ci dziś złożyć. Żyj szczęśliwie, spełniaj marzenia, kochaj z całych sił, podróżuj i rozwijaj swoje pasje. Niech nigdy nie opuszcza Cię nadzieja i uśmiech. 100 Lat!

Dzień wspaniały, dzień jedyny – dziś są Twoje urodziny. Z serca składam Ci życzenia: szczęścia, zdrowia, powodzenia!

najlepsze życzenia z okazji urodzin grafika

Dzisiaj bardzo ważny dzień, a więc Twoje urodziny! Pamiętaj zawsze, że jesteś wyjątkowy oraz otoczony naszą miłością. Żyj w szczęściu, radości, zdrowiu i dostatku. 

Z serca płyną me życzenia, które pragnę Ci dziś złożyć. Żyj szczęśliwie, spełniaj marzenia, kochaj z całych sił, podróżuj i rozwijaj swoje pasje. Niech nigdy nie opuszcza Cię nadzieja i uśmiech. Stu lat, a nawet więcej!

Dziś nadeszły Twoje urodziny. Z tej okazji przyjmij moje najszczersze życzenia. Niech wiedzie Ci się jak najlepiej, a każdy dzień pełen będzie radości. Niech otaczają Cię przyjaciele i sami życzliwi ludzie. Wielu łask i spełnienia marzeń.

Żyj sto lat w szczęściu, zdrowiu i miłości. Niech Twoje życie będzie piękną przygodą, którą sam kreujesz. Nigdy się nie poddawaj i nie patrz za siebie. Wszystkiego co najlepsze!

Z okazji Twoich urodzin życzę, aby spełniło się wszystko o czym marzysz i czego tylko sobie życzysz. Idź przez życie radośnie i odważnie, traktuj swoje serce jako kompas. Niech towarzyszą Ci zawsze dobrzy ludzie wokół. Moc najlepszych życzeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Related Posts