kobieta składa podziękowania za życzenia urodzinowe

Podziękowania za życzenia gotowe do wysłania

Otrzymałeś miłe życzenia urodzinowe i nie wiesz jak za nie podziękować? Podpowiadamy, jak zrobić to w sposób oficjalny lub zabawny!

Zastanawiasz się, jak w ciekawy sposób powiedzieć „dziękuję za życzenia”? W świecie internetowym jest to coraz trudniejsze, bo wiele osób nie wie, jak dobrać słowa lub którym kanałem je przekazać. Telefonicznie, osobiście przy najbliższej okazji, a może bezpośrednio przez Facebooka? W tym tekście podpowiadamy, jak ładnie podziękować za życzenia urodzinowe i nie tylko!

Najlepszym sposobem podziękowań za życzenia jest… odpowiedź w oryginalnym stylu! Pomogą Ci w tym oryginalne formułki, które opracowaliśmy. Zobacz naszą listę 21 najlepszych podziękowań za życzenia na fejsie, osobistych i innych!

Podziękowania za życzenia

Oficjalne podziękowania za życzenia urodzinowe i inne

Bez Twoich życzeń, ten dzień byłby tylko kolejną kartką w kalendarzu, dlatego dziękuję za Twój wkład w tę wyjątkową dla mnie chwilę. 

Dziękuję za tak trafne życzenia, które zapamiętam na długo. Dziękuję również za wyraz pamięci i dobroć, która wypływa z napisanych przez Ciebie życzeń. Wiele to dla mnie znaczy.

prosta grafika podziękowania za życzenia

Nie każdego dnia ma się okazję podziękować za to, co otrzymało się od innych osób. Jednak w dniu moich urodzin chciałbym wyrazić swoją wdzięczność. To wielkie szczęście, że mogę na Tobie polegać. Dziękuję Ci bardzo!

Dowcipne wyrazy wdzięczności na wesoło

Starość nie radość, jednak dziękuję bardzo za życzenia! Ale spokojnie, bo Ty też młodszy nie będziesz! 😉

Dziękuję pięknie za życzenia! Jednocześnie przypominam, że za teksty o starości nie zaproszę na imprezę urodzinową! 😉

Grafika z podziękowaniami za życzenia

Prezenty byłyby lepsze, ale i tak dzięki za życzenia! A tak serio, bardzo dziękuję za tak wyjątkowe życzenia.

Podziękuj za życzenia pięknymi cytatami

Mówi się: „Nie licz dni, spraw by dni się liczyły.”. Przez Twoje życzenia dni się liczą, a szczególnie ten. Dziękuję.

Beck powiedział kiedyś: „Wszystko rozpoczyna się od myśli. Myśli prowadzą do uczuć, uczucia prowadzą do działań, działania prowadzą do rezultatów”. Dzięki Twoim życzeniom mój świat stał się lepszy, więc działania doprowadziły do wspaniałego rezultatu.

dzięki za życzenia obrazek

Jostein Gaarder rzekł wiele lat temu: „Urodzić się, znaczy tyle, co dostać cały świat w prezencie”. I miał rację – jednak prezentem dla mnie jesteś dziś Ty.

Słowa podziękowania do wysłania na Facebooku

Dzięki wszystkim za życzenia urodzinowe! Dzięki również za pamięć i choć jestem starsza/starszy o rok, to jeszcze pamiętam, by Wam podziękować! Czuję, że mogę na Was polegać. Dziękuję!

Przede mną kolejny wspaniały rok. Bardzo się cieszę, że mogę rozpocząć go wspólnie z wami! Dziękuje wszystkim, którzy złożyli mi życzenia i mam nadzieję, że wkrótce spotkamy się na wspólnej kawie!

obrazek do wysłania podziękowania za życzenia

Czuję się jak gwiazda widząc tyle życzeń urodzinowych na mojej tablicy! Dziękuję za każde życzenia z osobna. Jesteście wspaniali!

Składam serdeczne podziękowania dla wszystkich osób, które złożyły mi w dzisiejszym dniu życzenia z okazji urodzin. Bez Was te urodziny nie byłyby tak wspaniałe.

Najpopularniejsze okazje do podziękowań:

Urodziny

Solenizant dziękuje z całego serca za tak piękne i trafne życzenia! Ucieszyły mnie one bardziej niż jakikolwiek prezent. Jestem Ci bardzo wdzięczny/a.

Prosty tekst, a zdziałał prawdziwe cuda! Dziękuje za życzenia urodzinowe, za wyraz pamięci, za dobre słowo i ciepło, jakie otrzymałam/em z Twoich życzeń. Nie ma takich słów, które mogłyby Ci podziękować.

GRAFIKA podziękowania za życzenia urodzinowe

Są takie gesty, za które dziękuje się ze szczególną przyjemnością. Pamięć o moich urodzinach ma dla mnie duże znaczenie, dlatego każde życzenia to kolejny uśmiech na mojej twarzy! Jestem Ci bardzo wdzięczna za sprawienie tego dnia jeszcze lepszym, niż był.

Dziękuje za życzenia, ale też za radość bycia we dwoje oraz za okazaną przyjaźń i miłość. Dziękuję za ciepłe słowa, za małe gesty robione każdego dnia, za bliskość, bezpieczeństwo! To cudowne być blisko z taką osobą jak Ty.

Imieniny

Dziękuję za najlepsze życzenia imieninowe, jakie dotąd dostałem/am! Dziękuję za życzliwość w tak ważnym dla mnie dniu!

Serdecznie dziękuje za piękne życzenia imieninowe, to była dla mnie przemiła niespodzianka.

Dzięki Tobie te imieniny stały się jeszcze piękniejsze. Dziękuję za cudowne, pełne życzliwości życzenia.

Z całego serca dziękuję Ci za piękne życzenia imieninowe. Bardzo doceniam to, że o mnie pamiętasz nie tylko dziś, ale i w innych ważnych dla mnie momentach. Sprawiłeś/aś mi niesamowitą radość w tym dniu.  

BONUS: GIFy “dziękuję za życzenia”

Chcesz podziękować za życzenia w formie multimedialnej? Najlepiej sięgnij po GIF-y, czyli animowane obrazki. Jest to coraz częstsza forma podziękowań za życzenia, szczególnie te złożone online. Jeśli szukasz ciekawego sposobu na to, aby podziękować za życzenia na fb, ten pomysł jest bardzo dobry.

Podziękuj za życzenia: GIFy i obrazki

Miś podziękowania za życzenia przez facebooka
podziękowania za życzenia urodzinowe przez facebooka z kotkiem
kwiaty podziękowania za życzenia na fb

Jak podziękować za życzenia urodzinowe na Facebooku (na fejsie)

Otrzymałeś życzenia urodzinowe na Facebooku i nie wiesz jak za nie podziękować? Polubić post, skomentować go, a może odezwać się we wiadomości prywatnej przez Messenger? Takie sytuacje mają miejsce coraz częściej, ponieważ nie zawsze mamy możliwość, aby złożyć drugiej osobie życzenia osobiście. Internet skraca dystans, a to jest jeden z takich przykładów!

Wracając do wcześniejszego pytania, na otrzymane życzenia możesz zareagować w każdy z zaproponowany sposobów! Jeśli otrzymałeś wpis na swojej tablicy z życzeniami, warto taki post polubić i wkleić jedną z proponowanych przez nas formułek podziękowań za życzenia w komentarzu. Możesz oczywiście napisać także po prostu „dziękuję za życzenia”. Nie zapomnij o emotkach, z pewnością będą mile widziane ?.

To samo możesz zrobić, jeśli otrzymasz życzenia osobiste złożone przez komunikator, np. Messengera. Na takie życzenia możesz odpisać tak samo jak na te, co zostały złożone przez fejsa. Podziękowania za życzenia na FB są uniwersalne i można je stosować we wszystkich sytuacjach internetowych.

Jak powiedzieć „Dziękuję za życzenia urodzinowe” w sposób oryginalny?

Życzenia złożone osobiście możesz otrzymać nie tylko od rodziny! Często możesz liczyć na takie słowa od współpracowników i koleżanek z pracy, niekiedy ktoś może Ci takie życzenie nawet przysłać na liście! Jak się wtedy zachować?

Przede wszystkim bądź szczery i postaraj się mówić od serca. Podziękowania za życzenia urodzinowe lub inne to wyraz wdzięczności nie tylko za otrzymane słowa, ale tak naprawdę całą relację.

Zastanawiasz się, jak podziękować za życzenia na stopie zawodowej? Ważny jest dobór słów, w końcu nieco innego języka użyjesz wobec osób z tej samej grup projektowej, a innych wobec menedżerów wyższego szczebla. W tej drugiej sytuacji postaw lepiej na oficjalny język, zaś w pierwszej humor z pewnością będzie w cenie.

Oryginalnie możesz podziękować za życzenia… w formie pisemnej! Wciąż wiele osób wysyła życzenia właśnie w taki sposób. Gdy otrzymasz je na liście, masz tak naprawdę dwie możliwości: odpisać na ten list i podziękować, np. stosując jedną z naszych formułek, lub zadzwonić do nadawcy i powiadomić go o otrzymanym liście. Tego typu zachowania z pewnością będą bardzo dobrze odebrane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Related Posts