kobieta w łóżku w trakcie zasypiania

Piękne życzenia na dobranoc od serca

Chcesz, aby jakaś osoba pomyślała o Tobie przed snem? Wyślij jej życzenia na dobranoc, a na pewno zaśnie, myśląc tylko o Tobie!

Życie czasem bywa trudne. Zdarza się tak, że jesteśmy rozdzieleni od osób, które kochamy całym sercem. Nie możemy zasnąć przy tym kimś, co utrudnia przejście całej sytuacji. W takich chwilach ludzie często sięgają po różnego rodzaju wierszyki na dobranoc i życzenia przed snem.

Regularne utrzymywanie kontaktu pomaga przetrwać rozłąkę, a kluczowym elementem jest odpowiednie żegnanie się przed snem. Pozwala to poczuć się tak, jakby ten ktoś był niemal obok nas. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy aż 24 wierszyki i życzenia na dobranoc!

Najpiękniejsze życzenia na dobranoc

Dla przyjaciół

Przyjaciele, życzę snu dobrego, gwiazdy dają blasku cudownego, a noc niech pachnie marzeniami i cieszy wspomnieniami. Zerknijcie na jasny księżyc i gwiazdy błyszczące, zobaczcie jakie one milczące. Dobranoc. 

piękne życzenia na dobranoc dla przyjaciół

Niech zbliżająca się noc otuli was spokojem i da energii na nowy, jutrzejszy dzień. Niech sny będą waszym bezpiecznym miejscem, odpoczynkiem i siłą do realizacji dalszych planów. Niech z rana obudzi was cichy śpiew ptaków i wchodzące słońce.

 Życzę wam na dobranoc zdolności do porzucenia natrętnych myśli w kąt, niech wam śni się miły ląd, morze, zachód słońca, niech marzeniom nie ma końca. Anioły snu niech nad wami czuwają, a z rana słowiki radosne witają. 

Na dobranoc krótkie słowo, niech się śpi wam kolorowo.

Dla przyjaciółki

Przybywając z słowem na dobranoc, życzę spokojnych snów i łatwego wstawania o poranku. Niech każdy sen przynosi ciekawe doświadczenia, a z rana niech nie będzie lenia. 

Kochana przyjaciółko, niech księżyc i gwiazdy przykrywają cię do snu blaskiem, na dobranoc życzę spokojnej nocy.

rymowane życzenia na dobranoc dla przyjaciółki

Zaproś sen do swego łóżka, śpij beztrosko i wstań bosko.

Gdy zobaczysz gwiazdkę na niebie, przypomnij sobie o mnie – Twoja przyjaciółka życzy dobranoc.

Dla przyjaciela

Zbliżająca się noc niech przynosi tylko dobre sny, odpoczynek i jasne gwiazdy na niebie, niech Twoja głowa odpocznie od myśli całego dnia i niech przygotuje się na kolejny, jeszcze lepszy. Gdyby jednak dokuczał Ci brak snu, pomyśl o mnie i policz do baranów stu. 

życzenia na dobranoc dla przyjaciela

Na poduszce zostaw troski, niech się śnią pachnące wioski, życzę spokojnej nocy i z rana dużo siły i mocy.

Drogi przyjacielu, niech w Twoich snach spełniają się wszystkie marzenia – przyjaciółka życzy dobranoc.

Księżyca blask niech Cię otuli, sen wspaniały Cię otoczy, koszmar ogon swój podkuli, a Ty zamkniesz swoje oczy. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Related Posts