Serdeczne życzenia i wierszyki na Dzień Kobiet – 8 marca

Święto wszystkich kobiet zbliża się nieubłaganie coraz większymi krokami. 8 marca – jak co roku – panie otrzymywać będą piękne czerwone tulipany, a także moc gorących życzeń i dobrych słów. Czy przygotowaliście już życzenia dla swoich dam? Jeśli nie, to dobrze, że trafiliście na naszą stronę.

Przejrzyjcie nasze propozycje życzeń, a z pewnością wybierzecie takie, które będą odpowiednie dla dziewczyny, żony, siostry, mamy, czy też koleżanki z pracy:

Szczęścia, uśmiechu, dużo radości, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, samych przyjemnych w Twym życiu zdarzeń.


Bądź bardzo mądra, bądź bardzo miła. Bądź zawsze szczera, miej wszystkie zalety. Niech z Ciebie nadal będzie ideał kobiety.


Dziewczyny, dziś nasze święto. Wypijmy za zdrowie mężczyzn, którzy nas zdobyli, za facetów, którzy z nami byli, kolesi co nas stracili, frajerów co nas rzucili oraz szczęściarzy co nas poznają i za zdrowie tych, których kochamy!


obrazek z okazji dnia kobiet z życzeniami

Z okazji Dnia Kobiet życzę Ci wszystkiego najlepszego, dużo szczęścia, by w każdym dniu roku uśmiech na twarzy Twej gościł tak samo często, jak w tym dniu.


Z okazji Dnia Kobiet pragnę złożyć Ci życzenia, wszystkiego najlepszego, dużo szczęścia, by w każdym dniu roku uśmiech na twarzy Twej gościł tak samo często, jak w tym dniu. Bądź zawsze szczęśliwa, złym losom nieznana, uprzejma, czuła, tkliwa, przez wszystkich kochana.


Bądź zawsze kochana przez świat, taka jak bukiet, piękna jak róża bez wad. Bądź iskierką w mym życiu, blaskiem słoneczka na niebie.


8 Marca dzień radosny, dużo kwiatów, dużo wiosny. Wszyscy chcą Ci złożyć życzenia, zdrowia, szczęścia, powodzenia. Niech dla Ciebie słońce świeci. Niech Ci czas radośnie leci.


Z okazji Dnia Kobiet życzę Ci gorącej filiżanki kawy, którą ktoś dla Ciebie zrobi, nieoczekiwanego telefonu od starego przyjaciela, zielonych świateł na Twojej drodze, radości z małych spraw, które Cię ucieszą na co dzień.


Z okazji dnia kobiet życzę Ci zbierania z życia tylko najlepszych wrażeń i spełnienia wszystkich marzeń. I aby słońce na niebie świeciło zawsze dla Ciebie.


Raz do roku jest taki dzień, który przemija jak piękny sen. Wszystkie kobiety panie i matki, w dniu tym dostają pachnące kwiatki. Ja kwiatów nie mam dla Ciebie, tylko przesyłam w życzeniach sam siebie.


Wszystkim przedstawicielkom płci pięknej składam najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności i samych pięknych dni w życiu. Życzę by uśmiech rozpromieniał Wasze twarze i byście zawsze czuły się doceniane.


kartka na dzień kobiet z życzeniami

Bądź jak kwiat róży i jak słońce piękna bądź. Bo to Dzień Kobiet i pięknych życzeń moc.


Kwiatów nie dam, mimo szczerych chęci. Lecz słowa, które zostaną w pamięci, życzę szczęścia, dużo radości i długiej szczęśliwej przyszłości. Niech los Tobie z oczu łez nie wyciśnie, niechaj się wszystko wiedzie pomyślnie. Wszystko co piękne i wymarzone, w dniu Święta Kobiet niech będzie spełnione.


Zero mycia, zero prania, zero szycia, gotowania. Dziś Dzień Kobiet, drogie panie, tysiąc kwiatów na śniadanie. A od jutra do roboty, resztę dnia świętują chłopy ?


8 marca dzień radosny, dużo kwiatów, dużo wiosny. Niech dla Ciebie słońce świeci. Niech ci czas radośnie leci. Dla najsympatyczniejszej kobiety pod słońcem …


uniwersalne życzenia na dzień kobiet obrazek

W dniu Twojego Święta Życzę Ci SZCZĘŚCIA, bo: szczęście to uśmiech, który rozwesela, szczęście to mieć przyjaciela, szczęście to śpiew i muzyka, szczęście to umieć patrzeć i dotykać, szczęście to o smutkach nie pamiętać.


Nie życzę Ci byś wśród błota odnalazła bryłkę złota, lecz życzę Ci byś w ludzkim tłumie znalazła serce, które Cię zrozumie.


Wspaniała, niepowtarzalna Kobieto! Spełnienia wszystkich marzeń, zadowolenia z siebie, radości życia i aby każdy kolejny dzień był Dniem Kobiet.


dzień kobiet najpiękniejsze życzenia

Kochana moja – zacznę zwyczajnie, że z Tobą w domu jest fajnie: i w deszczu i w słotę, w smutku, w radości, wspierasz i uczysz życia w miłości. Dzisiaj za wszystko chcę Ci dziękować, skromny bukiecik kwiatów darować.


Dużo szczęścia, radości niech Ci w domku miłość gości. Kłaniam się nisko, bo jest jeszcze ślisko. W rączki całuję, życzonka przekazuję. Bo Dzień Kobiet jest od tego, żeby powiedzieć wszystkiego najlepszego:)


Bądź piękna jak róża i skromna jak fiołek. Zawsze jasna i wesoła, dobra jak aniołek.


Życzenia na dzień kobiet obrazek

W dniu Twojego święta, Twój chłopak o Tobie pamięta. I serdeczne składam życzenia szczęścia, zdrowia i zadowolenia!


Pragnę Ci ofiarować kwiat, aby dla Ciebie piękniejszy był świat. By w Twoim życiu zawsze uśmiech gościł, by było to pasmo samych radości.


Przyjmij życzenia Babko kochana od drugiej Baby z samego rana, niech Twój dzień cały będzie radosny trzymaj się Babo, aby do wiosny!


Jesteś Boska, jesteś Cudowna, jesteś Wspaniała – istoto Doskonała! Jesteś moim spełnionym marzeniem. Jesteś, dlatego – lubię, szaleję, kocham, cenię!


Starożytne święto płodności

Podobnie, jak wiele innych świąt, również Dzień Kobiet nie jest wymysłem współczesności, a posiada długą, wielokulturową tradycję. Jego początki upatruje się w rzymskich Matronaliach, które przypadały – zupełnie jak dziś – na pierwsze dni marca. Było to święto płodności i macierzyństwa, związane z początkiem roku, a także nadejściem wiosny. W tym dniu mężowie w sposób szczególny traktowali swoje wybranki serc: obdarowywali je prezentami i spełniali ich pragnienia.

Zobacz także: 34 wyjątkowe życzenia na Dzień Matki

Nasze życzenia może w prosty sposób przekazać swojej ukochanej kobiecie. Wystarczy, że klikniesz na przycisk “wyślij”. Udostępniając wybrane życzenia na swojej tablicy, możesz zwrócić się do wszystkich kobiet, które masz w znajomych, a także dać małego “tipa” swoim kolegom, gdzie znaleźć świetne ruchome gify i życzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Related Posts