dzień matki

34 wyjątkowe życzenia na Dzień Matki – wyślij życzenia dla Mamy

Dzień Matki to wyjątkowy dzień obchodzony 26 maja każdego roku, w którym możemy w szczególny sposób podziękować mamom za troskę, opiekę i miłość, jaką obdarowują nas każdego dnia. Młodsi z tej okazji mogą przygotować laurki i napisać parę prostych słów od siebie.

Starsi mają możliwość zakupienia prezentów, jednak wiemy, że nic tak nie trafia do serca matki, jak pięknie dobrane słowa na pamiątkowej kartce, które może zachować na dłużej.

Poniżej zebraliśmy dla Was życzenia na Dzień Matki:

Dziękuję Ci Mamo, za Twoje serce, troskę i dobroć.
Dziękuję, że mnie mądrze i z miłością wychowałaś.
Za wszystkie Twoje trudy i starania
składam Ci serdeczne podziękowania.


W dniu Twojego święta chciałam Ci powiedzieć, że Ty jesteś dla mnie najdroższa pod niebem!


Mamusiu droga Tyś czuwała przy mej kołysce gdy byłam mała. Sypiałaś kochana mamo najwyżej godzinę, i do serca przyciskałaś swą małą dziecinę. Dziś gdy jestem duża, bardzo Ci dziękuję! Za opiekę, za starania, bardzo Cię miłuję!


życzenia na dzień matki

Aby uczcić święto Twoje, biegnę dziś po kwiaty moje. Chcę za wszystko podziękować i Cię, Mamo, wycałować.


Kochana Mamo! Życzę Ci, żebyś zawsze szczęśliwa była, w radości i szczęściu żyła. Niech o każdej porze i wszędzie, Uśmiech na Twojej twarzy będzie.


Wielu chwil radości, aby każdy dzień był dla Ciebie przygoda i powodem do dumy. Z całego serca życzy…


życzenia z okazji dnia matki

Najlepiej jest u Mamy, to każde dziecko wie, najlepiej jest u Mamy gdy smutno Ci i źle. Choć przygód wciąż szukamy i poznać chcemy świat, najlepiej jest u Mamy, tu każdy wraca rad. Jest wiele dróg nieznanych, dalekich pięknych tras, najlepiej jest u Mamy, tu każdy wraca rad.


Mamusiu Kochana! Weź mnie na kolana – Ja Cię ucałuję szczerze powinszuję byś nam długo żyła, zawsze zdrowa była.


Droga Mamo powiem krótko, jak mnie Babcia nauczyła. Chcę byś sto lat Mamo żyła i bym z Tobą zawsze była.


Kochana Mamusiu! bolejąc nad tym, że nie mogę osobiście złożyć Ci życzeń w tym pięknym majowym dniu przesyłam Ci najserdeczniejsze pozdrowienia I uściski z nadzieja rychłego spotkania


Z okazji Twojego dnia, Mamo, za wczoraj i dziś – zawsze tak samo, każdym czułym serca uderzeniem i każdym z niego płynącym życzeniem zdrowia, sił i codziennej radości wraz ze słowami największej wdzięczności za wszystkie dla mnie trudy i starania składam dzisiaj podziękowania.


Brakuje słów, aby podziękować za matczyną odwagę, cierpliwość, dobroć, zrozumienie, a tak bardzo chcę wyrazić wdzięczność właśnie Tobie Mamo. Najbardziej kochającej z Mam…


Kochana Mamo! Niech ten radosny dzień na zawsze Twe troski odsunie w cień. Niech się śmieje do Ciebie świat, blaskiem szczęśliwych i długich lat!


Ja Ci nie dam, Mamo, gwiazdki z nieba, bo Ci wcale gwiazdki nie potrzeba. Ja Ci nie dam, Mamo, krokodyla, bo on wcale życia nie umila. I nie kupię Ci nowego kosmetyku, bo ich przecież na półeczce masz bez liku. I nie kupię Ci sukienki ani futra, ale za to…. Za to już od jutra: Bardzo czule i serdecznie Cię przytulę, chrzan Ci zetrę i posiekam Ci cebulę, i swój pokój posprzątam zupełnie sam, a wieczorem, na dobranoc, buzi Ci dam. I pozmywam naczynia, choć – co tam! Wiesz, że w kuchni to ja jestem hipopotam, i uśmiechać się będę, Mamo, gdy do szkoły mnie budzić będziesz rano, żebyś, Mamo, wiedziała, że Cię kocham.


W ten piękny i radosny dzień pragnę złożyć Ci, Mamo, najserdeczniejsze życzenia długich lat w zdrowiu, szczęścia i wszelkiej pomyślności, spełnienia najskrytszych pragnień, samych cudownych chwil w życiu i zawsze pociechy ze mnie.


obrazek na dzień matki życzenia

W kalendarzu Święto Matki z życzeniami śpieszą dziatki. Ja Ci mamo dziś w podzięce za Twe trudy daję serce i przepraszam za me psoty, za wybryki i kłopoty.


W dniu twego święta Mamo moja droga, o zdrowie dla ciebie proszę Pana Boga i choć często przyczyną kłopotów twych byłam, nie martw się mamusiu, dziś to doceniłam.


Najdroższa Mamo! Zawsze cierpliwa, oddana, troskliwa, zawsze spiesząca z pomocą, żyj w szczęściu i zdrowiu. Sto lat!


Mamusiu Kochana! W Dniu Twojego Święta, Syn o Tobie pamięta, Przesyła życzenia, a także nadmienia, Że kocha szalenie, Mamusię – Marzenie.


Dla Ciebie kwiaty zrywałem, dla Ciebie na skakance skakałem. Za tą naukę Ci dziękuję i dzisiaj Cię wycałuję.


Piękne życzenia na dzień mamy

Dziękuję Ci mamo za serca pogodę a kiedy dorosnę to Cię nie zawiodę.


Kocham świat Bo dał mi Ciebie Kocham Ciebie Bo dałaś mi siebie. Z okazji Dnia Matki dużo zdrowia i szczęścia życzy…


Przyjmij Droga Mamo od córki twej kwiatki. Niech świat będzie piękny, nie tylko w Dzień Matki.


Droga Mamo uśmiechnij się przecież dzisiaj jest Twój dzień dlatego przesyłam całusa mocnego życząc Ci szczerze wszystkiego dobrego.


Dziękuję Ci Kochana Mamo za to, że mnie bardzo kochasz. Twój uśmiech otworzyłaś dla mnie, zamknęłaś w sercu każdy smutek. Dziś moje serce mówi: dziękuję Mamo za Twą miłość. Ona pozostanie jak światło na całe moje życie.


Mamo, Ty zawsze mnie kochasz, Cieszysz się ze mną i szlochasz… Przebaczasz największe winy, Dziękuje-syn Twój jedyny.


Dziękuję Ci, droga Mamo, za to, że mnie bardzo kochasz. Twój uśmiech dałaś dla mnie, zamknęłaś w sercu każdy smutek. Dziś moje serce Ci mówi: Dziękuję, Mamo, za Twoją miłość ona pozostanie jak światło na całe moje życie.


Dziękuję Ci Mamo za Twój trud, Codzienne starania i miłość. Dziękuję Ci Mamo za to że jesteś.


Mamusiu moja, żebyś wiedziała, że kocha Cię córeczka mała, kocha i pragnie w serdecznych słowach, Mamusi swojej zawsze dziękować. Za to, że czuwasz nade mną Mateczko, że mnie usypiasz śliczną bajeczką, z Tobą Mateńko zawsze tak miło. Chcę, więc by dobrze zawsze Ci było. Obejmę mocno Mamę za szyję i powiem głośno: Niech sto lat żyje..


życzenia dla mamy

Mówię do Ciebie Mamusiu w ciszy, Lecz Ty przez serce zawsze usłyszysz, Kocham Cię Mamo, Wiem że mi wierzysz, Ty co miłością wysoko mierzysz!


Mamo, dziś jest Twoje święto, więc chcę Ci życzyć wszystkiego najlepszego. Wiem ile zniosłaś trudu i cierpienia, więc dzisiaj chcę Ci złożyć najserdeczniejsze życzenia.


Kochana Mamo w dniu Twojego święta życzę Ci dużo zdrowia, pomyślności uśmiechu na co dzień i optymizmu.


Kochana mamo! Życzę Ci mamo żebyś szczęśliwa była, w radości i szczęściu żyła. Niech o każdej porze i wszędzie, Uśmiech na Twojej twarzy będzie. Tego Ci życzy Twój syn kochany, Twój syn jedyny na zawsze kochany.


Przyjmij, Kochana Mamusiu, z serca płynące życzenia: dobrego zdrowia, dużo optymizmu i spełnienia wszystkich marzeń.


Święto wszystkich Mam

Tradycyjne świąteczne i wyjątkowe dni to nie wymyślone przez specjalistów od marketingu święta, ale te, które obchodzone są od wieków. Nie inaczej jest w przypadku Dnia Matki, którego początki sięgają starożytnych obrzędów rzymskich i greckich. Kobieta, bogini-matka, była wtedy symbolem urodzaju i płodności, a jej wizerunek otoczony był szczególną czcią. Po przyjęciu w Rzymie chrześcijaństwa obchodów święta zabroniono aż do czasów późnośredniowiecznej Anglii, gdy powróciło ono pod inną nazwą i obchodzone jest do dziś.

Zobacz również: Życzenia na Dzień Kobiet

Życzenia swojej mamie możesz wysłać za pomocą jednego kliknięcia, bądź też udostępnić je na swojej tablicy. To również dobry sposób, jeśli chcesz podzielić się nimi ze swoimi znajomymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Related Posts