ojciec na spacerze ze swoimi dziećmi w parku

Fajne życzenia na Dzień Ojca

Nie wiesz jakie życzenia złożyć z okazji Dnia Taty? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy listę 18 najlepszych życzeń na Dzień Ojca!

Wybór prezentu dla Taty nie jest prosty, lecz dobór odpowiednich życzeń często jest jeszcze trudniejszy! Ojcowie często są nieco zdystansowani i mało emocjonalni, przez co trudno jest dobrać odpowiednie słowa, których moc przełoży się na wygłoszenie pięknych życzeń na Dzień Ojca.

Co roku, 23 czerwca ojcowie w Polsce otrzymują piękne życzenia czy zabawne wierszyki. Jeśli nie masz pewności, czego życzyć Tacie 23.06.2021 z okazji Dnia Ojca, mamy dla Ciebie listę 18 życzeń na Dzień Taty od córki lub syna, które doceni każdy ojciec.

Sprawdź naszą listę i wybierz śmieszne lub poważne życzenia! Przygotowaliśmy również teksty rymowane, jak i te bez rymów.

Życzenia na Dzień Ojca 2021 od syna lub córki

Wierszyki na Dzień Taty

Najdroższy tatusiu – dużo radości,
Od kochanych dzieci największej miłości 
Zdrowia oraz szczęścia, tego Ci życzymy
I wszyscy na Twój uśmiech dzisiaj liczymy!

rymowane życzenia dla taty obrazek

Tatusiowi mojemu kochanemu,
zawsze uśmiechniętemu:
W dniu Twojego święta moc życzeń Ci ślę
I pamiętaj, że zawsze będę kochać Cię!

Tato nasz kochany,
Przez wszystkich uwielbiany,
Bądź zawsze silny i zdrowy, 
Do przygód ciągle gotowy,
Uśmiech noś na swej twarzy,
Niech się spełni, to o czym marzysz!  

Życzenia dla Taty bez rymów (nierymowane)

Kochany Tato, w dniu Twojego święta, życzę Ci wszystkiego, co najlepsze: pociechy z dzieci, radości, miłości oraz zdrowia. Abyś był zawsze szczęśliwy i kochał swoje życie. Bądź zawsze sobą i nie zmieniaj się, bo jesteś najlepszym Tatą na świecie!

życzenia na dzień ojca od dzieci kartka

Tatusiu – odkąd pamiętam, zawsze byłeś dla mnie przyjacielem. Pamiętaj, że jesteś wspaniałym Ojcem i człowiekiem. W Dzień Ojca życzę Ci zdrowia, sukcesów oraz radości.

W tym jakże ważnym dniu, życzę Ci wszystkiego najlepszego, pomyślności oraz szczęścia. Bądź zawsze zdrowy i uśmiechnięty, bo Twoja radość napędza wszystkich do życia. Spełniaj marzenia, na to nigdy nie jest za późno!

Uniwersalne życzenia z okazji Dnia Ojca

W dniu tym pięknym i wspaniałym,
Przez wszystkich wyczekiwanym,
Życzę Ci Tato dużo miłości,
A także nieskończonej radości,
Niech zdrowie Ci dopisuje,
I niech niczego Ci nie brakuje.

ŻYCZENIA NA DZIEŃ TATY W FORMIE KARTKI

Dzisiaj Dzień Ojca, Tato ukochany:
Wiesz przecież, że jesteś przez nas uwielbiany!
Przyjmij więc życzenia: zdrowia, dużo słońca,
Wspaniałych dni i radości bez końca!

Kochany Tato, w tym wspaniałym dniu życzę Ci zdrowia, szczęścia, radości, pomyślności oraz dużo pieniędzy. Kocham Cię i zawsze będę Twoim ukochanym dzieckiem!

Dzień Taty jest raz do roku, jednak ja każdego dnia cieszę się, że jestem Twoim dzieckiem. Bądź zawsze sobą, bo takiego właśnie Cię kocham. Pokonuj wszystkie przeciwności losu i uśmiechaj się!

Śmieszne życzenia dla Taty na Dzień Ojca

Chociaż niby już dorosłem,
Ciągle trochę jestem osłem,
Ciągle wpadam w tarapaty,
Kiedy nie ma przy mnie Taty,
Czasem skromna ma wypłata,
Jak dobrze, że jest mój Tata!

Chociaż czasem zapominam,
O Tatusia urodzinach,
Chociaż czasem jestem wredny,
A czasem nawet i bez przerwy,
Bardzo Cię kocham Tato kochany,
Jesteś zawsze przeze mnie wspierany!

W Dzień Ojca życzę Ci tato:
Żeby ciągle było lato,
Niech się kasa mnoży kasa w portfelu,
I smutków Ci życzę niewielu,
Żeby Ci włosów przybyło na głowie,
Choć tego już raczej nie zrobię…

Poważne życzenia z okazji Dnia Taty

Kochany Tato, w tym wyjątkowym dniu, życzę Ci samych sukcesów, radości z życia codziennego oraz jak najmniej zmartwień. Spełniaj się w życiu rodzinnym oraz zawodowym i bądź szczęśliwy.

życzenia z okazji dnia ojca kartka

Dziś Dzień Ojca, więc przyjmij najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, szczęścia oraz miłości, pociechy z dzieci i siły, aby pokonywać słabości. 

Tato, z okazji Dnia Ojca życzę Ci samych wspaniałych chwil, spełnienia marzeń oraz wszystkiego, czego sobie zamarzysz. Jesteś Ojcem, jakim sam chciałbym być, a także ogromnym autorytetem!

Życzenia na Dzień Taty od dzieci

Jestem jeszcze za mała,
żeby składać życzenia,
dlatego Tatusiu kochany,
przyjmij buziaka na do widzenia!

kartka na dzień ojca

Tato uśmiechaj się zawsze,
Bo my też wtedy się uśmiechamy!
Jako Twoje dzieci,
zawsze Cię wspieramy!

Dlaczego życzenia „Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca” są złym pomysłem?

Każdego roku pojawia się kilka okazji do tego, aby złożyć komuś życzenia. Święta Bożego Narodzenia, urodziny, dni tematyczne jak Dzień Ojca czy imieniny. Można powiedzieć, że mnogość okazji negatywnie wpływa na naszą kreatywność przy życzeniach.

Z powodu tego natłoku zdarza się nam po prostu zapomnieć, jaka jest idea takich życzeń. Nie chodzi tu o to, aby były one na doczepkę do wartościowego prezentu. Są one przecież równie ważne! Skoro mocno przykładasz się do prezentu, czemu miałbyś odpuścić kwestie życzeń i powiedzieć Wszystkiego najlepszego z okazji dnia Ojca?

Najważniejszą funkcją życzeń jest pokazanie drugiej osobie, że dobrze się ją zna. Tych kilka słów ma wyjątkową moc, aby okazać wsparcie, szacunek i ciepło drugiej osobie. Dlatego zamiast życzyć wszystkiego najlepszego, lepiej zainspiruj się naszymi życzeniami i wyślij unikalne animowane gify i życzenia na Dzień Ojca swojemu Tacie. Z pewnością to doceni.

O czym pamiętać składając eleganckie życzenia na Dzień Taty?

W niektórych rodzinach takie chwile w roku jak Dzień Ojca celebruje się w wyjątkowy sposób. Jeśli spotykacie się większym gronem w dobrej restauracji, warto rozważyć życzenia o nieco bardziej eleganckim tonie.

Nie znaczy to jednak, że maja być banalne i ograniczyć się do winszowania zdrowia czy pomyślności. Po prostu odstaw żarty na bok, ale w swojej przemowie złóż życzenia od serca, którymi w Dzień Taty podkreślisz swoją miłość i szacunek do Ojca.

Eleganckie życzenia powinny być konkretne, jednak jest od tej zasady odstępstwo. Jeśli uważasz się za ponadprzeciętnego mówce, możesz złożyć wielowątkowe życzenia, jednak zadbaj o to, by były sfinalizowane wyraźną pointą. Mocny akcent na ostatnie słowa zostanie w pamięci na długo i Ojciec będzie do tych słów bardzo często wracał.

Inne ważne okazje, kiedy warto pamiętać o Tacie:

Podsumowując, nie traktuj życzeń jako dodatek do prezentu, a raczej rozpatruj je jako coś równie wartościowego. Wbrew pozorom, to zadanie jest trudniejsze niż wybór idealnego prezentu. Tam warunki dyktują fundusze, tutaj zaś rolę główną odgrywa relacja z ojcem. Składając życzenia na Dzień Taty 2021 odwołaj się do wspólnych przeżyć i wspomnień, a także ostatnich wydarzeń i bliskich planów. Każdy Ojciec doceni moc takich słów, nie tylko w trakcie swojego święta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Related Posts