Urocze życzenia na Roczek – świętuj pierwsze urodziny dziecka

Pierwsze urodziny dziecka to niezwykła okazja, którą warto obchodzić w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół. Życzenia na roczek – które goście zawierają na pamiątkowych kartach – są niezwykłą pamiątką na wiele lat, do której z pewnością wracać będą rodzice, a także maluch, kiedy podrośnie już na tyle, aby umiał czytać.

Wybierając się na taką uroczystość warto zadbać o przygotowanie kartki, a także wybranie stosownych i dopasowanych do nas samych życzeń. Oto nasze propozycje:

Minął 1 roczek Twojego życia i jeszcze wiele latek jest do zdobycia. Kocham Cię bardzo, dziecino maleńka, rośnij zdrowo, bądź radosna jak o słońcu piosenka.


Dzisiaj nawet mały smoczek przyszedł na twój 1 roczek. Przyjmij więc od niego kwiatka na te Twoje pierwsze latka. Sto lat!


obrazek z życzeniami na roczek

Dzisiaj jest ważny dzień dla Ciebie i Twojej rodziny, bo nareszcie nadeszły Twoje Pierwsze Urodziny! W dniu tak wyjątkowego święta niech radością błyszczą Twe oczęta, niech uśmiech na twarzyczce gości, nie smuć się, miej wiele radości. Odkrywaj świat z zaciekawieniem, zamęczaj wszystkich o nim mówieniem, poznawaj nowe dzieciaki, kochaj wszystkie zwierzaki. W każdej chwili, zawsze, wszędzie, niech Ci w życiu dobrze będzie!


kartka z życzeniami na roczek

Twoje pierwsze urodziny to radość dla całej rodziny. Spełnienia dziecięcych marzeń, Szczęścia, radości i wielu prezentów serdecznie życzę.


Dzisiaj kończysz 1 roczek. To w dorosłość pierwszy kroczek. Żebyś zdrowo się chowała, Rodziców zawsze słuchała, Radośnie się bawiła, Nowych rzeczy nauczyła, Świat wokół Ciebie poznawała I często się uśmiechała. By Twoje dzieciństwo było piękne i radosne jak rozkwitające kwiaty na wiosnę.


życzenia na roczek obrazek

Minął właśnie roczek cały, Odkąd jestem na tym świecie, Chociaż byłam całkiem mała, już urosłam-pewnie wiecie. Więc zaprosić pragnę Was, Bo urodzin przyszedł czas. Będzie tort a na nim świeczka uśmiechnięte me usteczka oprócz tortu mnóstwo soku i tak będzie już co roku!


W dniu Twojego przyjścia na świat życzymy Ci, aby każda łza w Twoim życiu była łzą szczęścia, a uśmiech Twój zjednywał wszystkie wokół serca.


Urodzinki pierwsze masz Wśród rodziny gwiazdę grasz Pierwsze słowa, pierwsze kroki To dzieciństwa są uroki Rośnij zdrowo, nie płacz wcale Poznawaj świat wytrwale.


życzenia na roczek

Masz już roczek, to jest coś! Teraz jesteś niezły gość! Śmiej się dużo, a smuć mało, A coś pięknego będzie w Twoim sercu grało, To szczęście, to radość, to pokój Żyj dobrze, a zawsze w życiu będziesz mieć spokój.


W tym szczególnym dniu Pierwszych Urodzin córeczki wszystkiego co najpiękniejsze! Dla uradowanych Rodziców i ich jednorocznej pociechy, aby następne latka życia płynęły w prawdziwie rodzinnej atmosferze, pełnej miłości i radości życzy…


Ile słoników jest na pierzynce, ile samochodzików w drewnianej skrzynce, ile gwiazdek jest na niebie, tyle wiary miej wciąż w siebie. Takie oto me życzenia w pierwszą rocznicę Twego urodzenia.


roczek życzenia obrazek

Wszystkiego Najlepszego dla maluszka kochanego! Zdrówka, szczęścia, pomyslności Spełnienia wszystkich marzeń!


Pierwsze urodziny – życzenia na roczek

Roczek to wyjątkowe święto w dniu młodego człowieka, a także rodziny, zwłaszcza dlatego, że z reguły spędza się je w niedużym, kameralnym wręcz gronie. Chrzestni, rodzice, dziadkowie, najbliżsi przyjaciele to osoby, które powinny znaleźć się na przyjęciu. Życzenia składane z tej okazji mogą być zabawne, ale w przypadku niektórych par mogą uznać takie za po prostu nie na miejscu. Zastanów się dobrze, jakie będą dla rodziców danego dziecka najbardziej odpowiednie, możesz skorzystać z naszych propozycji.

A gdy przyjdzie 1. czerwca, czas na: Życzenia na Dzień Dziecka

Jeśli wybierzesz już życzenia, które są według Ciebie najlepsze, prześlij je do wybranego adresata (nawet do siebie), aby o nich nie zapomnieć. Możesz je również udostępnić na swoim wall’u.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Related Posts