para młoda w trakcie wesela

Wyjątkowe życzenia ślubne dla nowożeńców

Trudno o ważniejszy moment w życiu niż ślub. To coś więcej niż wejście na nową ścieżkę życia. Musisz zadbać o to, aby złożyć odpowiednie życzenia ślubne dla młodej pary!

Ślub i towarzyszące mu wesele to niezapomniany moment nie tylko dla nowożeńców, lecz także dla gości. Weselny wieczór to wspaniała impreza, której towarzyszy dobry humor wraz z prezentami dla młodej pary.

Składanie pięknych życzeń weselnych to tradycja, która zawsze towarzyszy wręczaniu kopert lub innych prezentów. Nawet jeśli nie jesteś najbliższą osobą dla pary młodej, powinieneś zadbać o odpowiednie słowa, które im przekażesz. Życzenia weselne zostają w pamięci na długie lata.

Aby Ci ułatwić dobór odpowiednich tekstów, opracowaliśmy gotową listę z unikalnymi życzeniami ślubnymi dla młodej pary. Wybierz jeden z gotowych tekstów weselnych, które opracowaliśmy, a następnie dołącz je podczas wręczania podarku nowożeńcom.

Najpiękniejsze życzenia na ślub dla Pary Młodej

Mądre życzenia dla nowożeńców

Z okazji najważniejszego dnia w Waszym życiu życzymy Wam ogromu szczęścia i miłości. Małżeństwo to wspaniała droga, w której ważne są rozmowa, cierpliwość i partnerstwo. Obyście zawsze znajdowali w sobie siłę, by wspólnie stawiać czoła wszystkim wyzwaniom na Waszej drodze!

Mówi się, że miłość to najważniejsza rzecz na świecie. Dzisiaj obiecaliście ją sobie na wieki. Oby ta obietnica była dla Was źródłem samego szczęścia w życiu, a wspólne przeżywanie radości i smutków było źródłem coraz głębszego przywiązania.

życzenia ślubne kartka

Przysłowie takie od dziś znajcie: Miłość cierpliwa jest, miłość łaskawa jest. W tym wyjątkowym dniu chcę życzyć Wam ogromu łask i wspaniałych przeżyć na Waszej wspólnej drodze. Ślub to tylko początek, ale początek czegoś naprawdę niezwykłego. Oby każdy dzień uczył Was czegoś nowego o Was samych i o pięknie miłości!

Gotowe krótkie życzenia ślubne

Szczęścia w miłości i miłości w szczęściu! Niech każdy dzień będzie dla Was źródłem radości!

Szampańskiej zabawy na weselu, bajecznej podróży poślubnej i szczęśliwego życia!

Oby zabawa na weselu była przednia, prezenty bogate, a całe Wasze życie usłane różami!

kartka z życzeniami na ślub

Pięknego miesiąca miodowego, wspaniałych weselnych wspomnień i wiecznego szczęścia!

Niech każdy dzień będzie piękniejszy od poprzedniego, a wspomnienie ślubu niech Was umacnia.

Śmieszne dla młodej pary

Ślub i wesele to dopiero początek Waszej szalonej przygody (bo miłość jest przecież szalona), więc bawcie się dzisiaj wspaniale! Pijcie, tańcujcie, jakby noc kończyć się nie miała! 

Na wszystkie świata smutki,
nie szukaj już odtrutki!
Bo dziś już Twoja żona,
jak słońce rozpromieniona,
zna lek na wszystkie bóle
i ucałuje czule!

ślubne życzenia kartka do wysłania

Odrobiny cierpliwości, ogromu miłości, szczypty humoru, posypki ze złota i kilogramów dobrej weselnej zabawy! 

Wzruszające życzenia z okazji ślubu dla nowożeńców

Patrząc na Was nie sposób nie wierzyć w miłość. Jesteście najpiękniejszym jej przykładem, dlatego życzymy Wam by każdego dnia Waszą wspólną drogę oświetlały jej promienie. Niech życie będzie dla Was niczym cudowny sen i niech spełnią się wszystkie Wasze najskrytsze marzenia!

Dzisiaj obiecaliście sobie miłość i wierność! Oby radość tego dnia została z Wami na wieki i pomagała każdego dnia umacniać się w tym postanowieniu. Miłość to piękna przygoda, w której pierwsze skrzypce gra wzajemne wsparcie, czułość i cierpliwość. Obyście na każdym etapie życia tworzyli najpiękniejsze melodie!

Życzenia weselne od serca

Z głębi serca płyną życzenia dla młodej pary – Kochani, obdarowujcie się miłością nawzajem, a będziecie czerpać z niej garściami.

Na nowej drodze życia rosną różne kwiaty, nie wszystkie są tak samo piękne i urocze, ale wszystkie zachwycają zapachem. Bądźcie jak te kwiaty!

życzenia z okazji ślubu obrazek

Z dwóch serc – Jej i Jego – narodziło się jedno serce. Niech jego rytm nigdy nie ustaje, ani na minuty, nawet sekundę. Miłość połączyła i wprawia w ruch Wasze serce. Niech bije i bije!

Życzenia na ślub dla przyjaciół

Szczęścia się nie da kupić. Nawet jeśli się je odnajdzie, trzeba codziennie pielęgnować. Szczęście jest ulotne i czasem nietrwałe. Oby Wasze szczęście zaczynało się każdego dnia.

Dwie połówki pomarańczy w końcu się spotkały i połączyły w piękną całość. Czekały na to całe życie. Niech Wasze życie zawsze przypomina smak dojrzałej pomarańczy.

Życzenia ślubne od rodziców

Kochajcie się i szanujcie najlepiej jak potraficie, a szczęście nigdy Wam nie opuści. Szczęście to Wy. Dziś rozpoczyna się dla Wasz nowy rozdział życia. Niech będzie najlepszy ze wszystkich dotychczasowych.

kartka życzenia z okazji ślubu

Wasza nowa droga życia się rozpoczyna. Zawsze podążajcie po niej odważnie. Miłość będzie wzmacniała Was. Musicie być jej wierni i nigdy w nią nie zwątpić.

Poważne życzenia weselne

Budujcie Szczęście we Dwoje każdego dnia. Nowa droga życia to początek tego co najlepsze przed Wami.

Niech życie się srebrzy i złoci młodej parze, niech będą w nim tylko pogodne i słoneczne dni i bezchmurne niebo.  

O czym pamiętać podczas składania życzeń weselnych?

Życzenia weselna to z jednej strony piękna tradycja, ale z drugiej prosty i symboliczny gest. Składając życzenia weselne nie musisz silić się na oryginalność, barwność wypowiedzi czy przesadną długość. Powiedz kilka słów od serca, a młoda para z pewnością doceni te piękne życzenia ślubne.

Częstym błędem podczas składania życzeń ślubnych jest pomijanie drugiej osoby. To naturalne, że lepiej znasz panią lub pana młodego, jednak nie oznacza to, że masz złożyć życzenia skierowane tylko do osoby, którą znasz. Potraktuj nowożeńców jak jedność i kieruj swoje życzenia do nich jednocześnie. Unikaj również rozdzielania życzeń, osobno dla niej i osobno dla niego.

Panna młoda rzuca bukietem kwiatów do tyłu podczas wesela

Czego życzyć z okazji ślubu? O czym lepiej nie wspominać?

Życzenia ślubne mogą być bardzo różnorodne i często nawiązują do wszelkich bieżących wydarzeń z życia. W swoich tekstach ślubnych dla nowożeńców, osoba składająca życzenia często powołuje się na wspólne przeżycia i historie. Jeśli masz ciekawą historię związaną z parą młodą, koniecznie odwołaj się do niej.

Częstymi tematami życzeń ślubnych są pieniądze, które przydadzą się na nowej ścieżce życia każdej parze młodej. Równie często wspomina się o zdrowiu, bez którego trudno o szczęście każdego dnia. Niektórzy odwołują się do tradycyjnych wartości takich jak wzajemne wsparcie, szacunek, miłość. Nie zapomnij również życzyć udanej podróży poślubnej lub miesiąca miodowego!

Zobacz również: Najpiękniejsze życzenia z okazji Rocznicy Ślubu

Kiedy składa się życzenia z okazji ślubu?

Życzenia ślubne składa się przede wszystkim w momencie wręczania prezentu, a tym najczęściej jest koperta z gotówką. Dlatego polecamy do tej koperty wrzucić ręcznie napisane życzenia, które będą piękną pamiątką z całego wydarzenia. W kolejnych latach, gdy małżeństwo będzie wracać do swojego ślubu, taka kartka stanowić będzie świetne wspomnienie!

Popularne są również kartki dla pary młodej z różnego rodzaju życzeniami ślubnymi. One najczęściej wysyłane są do nowożeńców, gdy chwalą się w internecie zawarciem małżeństwa. Jeśli widzisz post związany ze ślubem, dobrym pomysłem jest przesłanie takiej kartki w komentarzu! To bardzo miły gest, który na pewno wywoła uśmiech na twarzy drugiej osoby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Related Posts