Najpiękniejsze życzenia z okazji Rocznicy Ślubu

Rocznica ślubu, to święto wyjątkowe, w którym możemy z parą dzielić radość z okazji kolejnego roku ich szczęśliwego pożycia małżeńskiego. Zamiast wyszukanych prezentów – które mogą być kosztowne, a czasem nawet nie na miejscu – warto upamiętnić tę okazję elegancką kartą z życzeniami z okazji rocznicy ślubu.

Dla większości par taki gest spotka się na pewno z pozytywnym odbiorem, zwłaszcza jeśli dobierzemy ładny wiersz. Sprawdź nasze propozycje:

Z okazji święta Waszego życzenia wszystkiego najlepszego: niech każdy dzień dostarcza radości i uśmiech zawsze w sercach gości, niechaj problemy Was omijają, a wszyscy bardzo Was kochają, Bo jak nikt inny na świecie, Wy na to zasługujecie!


Z okazji jubileuszu życzę Wam, aby zawsze największą frajdę sprawiała Wam radość tej drugiej osoby i byście nigdy nie zapominali o tym, że trzymając się za ręce, będziecie w stanie posiąść więcej.


Idźcie przez życie z dobrocią w sercu, Otoczeni ludźmi, których kochacie, Silni poczuciem bezpieczeństwa i szczęścia – nierozłączni!


Dla cudownej pary, z najlepszymi życzeniami, By szczęście nie znało miary, By codziennie świeciło słońce, a Wasze uczucie było wyjątkowo gorące.


25 lat spędzonych razem jest dla nas – dzieci pięknym obrazem, jak przez problemy, trud codzienności pozostać nadal wiernym miłości. Ze srebrnych godów cieszymy się z Wami i wnet na złote gody czekamy.


uniwersalne życzenia na rocznicę

Z okazji … rocznicy ślubu przyjmijcie od nas najserdeczniejsze gratulacje, a także życzenia wszystkiego co najlepsze i szczęścia na dalszej drodze wspólnego życia.


W 10 rocznicę ślubu życzymy Wam aby płomień waszej miłości nigdy nie słabnął, a Wasze dzieci chowały się szczęśliwie w jego cieple i blasku.


Rocznica Ślubu to ważna chwila niech będzie dla Was bardzo miła. Pragnę więc złożyć szczere życzenia: miłości, zdrowia i powodzenia. A każdy rok razem spędzony, niech będzie piękny, wymarzony.


W XXX rocznicę ślubu! życzymy Wam, aby płomień Waszej miłości nigdy nie słabnął, a Wasze dzieci chowały się szczęśliwie w jego cieple i blasku.


życzenia z okazji rocznicy ślubu obrazek

W dniu Jubileuszu Moc najserdeczniejszych Życzeń, dużo szczęścia, Zdrowia, spełnienia Wszystkich marzeń Życzy…


To wasza rocznica. Może być szczególną okazją do tego, By się zatrzymać i spojrzeć wstecz na to, Co osiągnęliście w ciągu waszego małżeństwa. Jest to czas zarezerwowany na wspomnienia Radosnych chwil oraz rozwiązanych problemów. To czas na podziękowanie Bogu Za rozwój waszej miłości I trwałości waszego małżeństwa.


Oby ten dzień był wesoły i uroczysty. W gronie rodzinnym niechaj biją serca i uśmiechy wielką radością. Oby w sercach Waszych panowała miłość. Spełnienia marzeń oraz dotarcia do nawet trudnych celów.


Od lat wielu się kochacie, Dzieci trzódkę ładną macie, Wnuków stadko całkiem liczne I jak dotąd życie śliczne. Czego więcej Wam potrzeba? Chyba tylko łaski Nieba, Aby w zdrowiu iść przez lata I podziwiać piękno świata.


Wszystko,co tylko miłe na świecie, wszystko,co tylko pomyślność wróży, niech się Wam w jedno ogniwo splecie i będzie szczęściem w życia podróży.


W maleńkiej obrączce uczuć świat cały, miłość,obowiązek, wzniosłe ideały. Maleńka obrączka, a znaczy tak wiele… Na całe życie włożona w kościele.


Wśród ciągłej życia pogody, niech rozkosz Was oplata, wśród miłości , wiary, zgody żyjcie w zdrowiu długie lata.


Niech dobry los się kłania w pas. Sto lat, sto lat jeszcze raz! Niech ten Jubileusz Milowym będzie kamieniem. Czekamy następnych z wielkim w sercu Wzruszeniem.


ładne życzenia na rocznicę ślubu

Abyście dalej szli przez życie Trzymając się mocno za ręce. Zawsze uśmiechnięci, zawsze razem, Zawsze pewni swoich uczuć. Niechaj los Wam sprzyja, Niosąc powodzenie.


Wśród ciągłej życia pogody, Niech rozkosz Was oplata, Wśród miłości, wiary, zgody, Żyjcie w zdrowiu długie lata.


Z okazji święta Waszego życzenia wszystkiego najlepszego: niech każdy dzień dostarcza radości i uśmiech zawsze w sercach gości, niechaj problemy Was omijają, a wszyscy bardzo Was kochają, Bo jak nikt inny na świecie, Wy na to zasługujecie!


W tak pięknym dniu, jakim jest 10 rocznica Waszego Ślubu życzymy Wam wszelkiej pomyślności, pociechy z dzieci i wnuków, oraz doczekania w dostatku i zdrowiu Złotych Godów


życzenia na rocznicę ślubu

W rocznicę ślubu życzę Wam, aby płomień Waszej miłości nigdy nie słabnął.


Idźcie przez życie z dobrocią w sercu, Otoczeni ludźmi, których kochacie, Silni poczuciem bezpieczeństwa I szczęścia – nierozłączni!


W tym wielkim, uroczystym i jakże radosnym dla Was dniu, Rocznicy 20-lecia Małżeństwa, Życzymy Wam Kochani Miłości przez duże “M”, Wzajemnej życzliwości, wyrozumiałości I szczęścia na dalszej drodze wspólnego życia. Abyśmy mogli złożyć Wam podobne życzenia za 30 lat.


Aby rocznica Waszego ślubu była doskonałą okazją do tego, by choć na chwilę się zatrzymać i wspomnieć wszystko to, co było miłe.


życzenia z okazji rocznicy ślubu

Żyjcie nam przez długie lata, niech się Wam szczęście zaplata, Wasz słoneczny dzisiaj uśmiech nigdy niech Wam nie uśnie!


Dla cudownej pary, z najlepszymi życzeniami, By szczęście nie znało miary, By codziennie świeciło słońce, a Wasze uczucie było wyjątkowo gorące.


W rocznicę ślubu życzymy Wam, aby płomień Waszej miłości nigdy nie słabnął, a Wasze dzieci dorastały się szczęśliwie w jego cieple i blasku.


Zobacz jeszcze: Wyjątkowe życzenia ślubne dla nowożeńców

Celebracja „godów”

W dawnej tradycji kolejne rocznice ślubu określane były mianem godów. I tak przyjęło się, że każda z nich ma swoją określoną nazwę. Oczywiście im dłuższy małżeński staż, tym nazwa rocznicy jest bardziej “szlachetna”. Pierwsze lata małżeńskie określane są nazwami materiałami, które nie charakteryzują się dużą trwałością – papierowa, bawełniana, skórzana, kwiatowa, cukrowa, wełniana, czy spiżowa – w miarę upływu lat małżonkowie obchodzą gody kości słoniowej i kryształowe, a także srebrne i złote (25 rocznica ślubu i 50). 75 rocznica ślubu określana jest mianem dębowej.

Wybierając życzenia dla pary, warto jest w nich zaznaczyć również ów małżeński staż. Życzenia z naszej strony możesz wysłać za pośrednictwem dostępnej tutaj opcji lub udostępnić na tablicy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Related Posts