dwie kobiety świętują nowy rok

Życzenia noworoczne 2022 dla bliskich i znajomych

Sylwester to piękne zwieńczenie roku i moment wielu wspaniałych imprez. Zadbaj o to, aby życzenia podsumowujące rok były udane!

Jeszcze nie zdążyliśmy odkręcić się po Świętach Bożego Narodzenia, a tu już łapie nas kolejny moment do wspólnego celebrowania – sylwester i nadchodzący nowy rok!

Kolejna impreza, która zwieńcz grudniowe szaleństwo, to nie tylko świetny sposób na spotkania z przyjaciółmi lub rodziną, lecz także moment podsumowania całego roku. Wspólne spotkanie sylwestrowe to nie tylko zabawa, ale również wielka ekscytacja, gdy zbliżają się ostatnie minuty bieżącego roku.

W tym rozradowaniu zaczynamy przygotowywać się do celebracji nowego roku, a gdy szampan wystrzeli, wówczas nadchodzi moment życzeń. Przygotuj się do niego wcześniej, aby wiedzieć, czego życzyć innym. Pomoże Ci w tym przygotowana przez nas lista z uniwersalnymi pomysłami na życzenia z okazji nowego roku!

Najlepsze życzenia na Sylwestra i Nowy Rok 2022

Piękne życzenia na nowy rok dla bliskich

Moc najlepszych życzeń z okazji Nowego Roku! Szampańskiej zabawy sylwestrowej oraz wielu radosnych chwil w nadchodzącym roku. Niech będzie jeszcze lepszy od poprzedniego!

Moi drodzy, niech dzieją się same dobre rzeczy w Nowym Roku! Aby był lepszy od poprzedniego, pełen zdrowia, szczęścia oraz spełnienia najskrytszych marzeń.

kartka z życzeniami noworcznymi

Żegnamy stary rok, witamy nowy. Niech spotyka Was wszystko co najlepsze, niech nowy początek niesie ze sobą nadzieję i radość. 

Eleganckie życzenia sylwestrowe

Szanowni Państwo! Z okazji nadchodzącego Nowego Roku składamy najlepsze życzenia. Niech nowy rok napełni nas wszystkich pomysłami oraz przyniesie liczne sukcesy.

W Nowym Roku składamy wszystkim współpracownikom serdeczne życzenia noworoczne. Dziękujemy za piękny rok pełen wytężonej pracy i mamy nadzieję, że Nowy Rok pełen będzie sukcesów zawodowych i osobistych. 

życzenia na sylwestra grafika

Z okazji Nowego Roku pragniemy złożyć najlepsze życzenia. Niech przyniesie wszystko co najlepsze. Wielu sukcesów w życiu zawodowym, ale również szczęścia i zdrowia w życiu prywatnym.

Oryginalne życzenia noworoczne

Niech noworoczne postanowienia się spełniają, uśmiechy z twarzy nie znikają i lepsze czasy nastają! Samych wspaniałości w Nowym Roku!

Nowy Rok – nowa nadzieja. Z tej okazji życzę Ci: powrotu na siłownię, przeczytania 100 zaległych książek, obejrzenia 200 zaległych filmów i zwiedzenia 300 nowych miejsc!

sylwestrowa kartka do wysłania

Nadchodzi Nowy Rok! Z tej okazji życzę Ci wszystkiego co najlepsze. Realizuj to, o czym marzysz i rób to, co kochasz! 

Krótkie wierszyki na nowy rok

Rok następny się zaczyna,
niech więc szczęścia koniczyna,
cały rok świetnie ci sprzyja.
Nawet gdy czarne chmury słońce przysłonią,
życzę, aby twoje serce było ostoją.

Kolejny rok, niekiedy męka,
ponieważ do szczęścia jest długa kolejka,
lecz nie martw się na myśl o tym,
ponieważ Ciebie z pewnością świat obleje szczęściem złotym.

udanego sylwestra obrazek do wysłania

Wszelkie dni nowego roku,
niech będą wolne od mroku.
Życzę też, by przeszkody,
były dla ciebie jak malutkie kłody!

Śmieszne życzenia z okazji nowego roku

Życzę, aby zdrowie zawsze ci dopisywało,
lecz nie wiem czy twój organizm przyjmie wirusy,
kiedy zdezynfekowany jest aż nadto od środka.

Wszystkie życzenia twoje,
od tej chwili będą moje,
będę twoim dobrym dżinem,
który wszystkie w mig spełni.

Szczęśliwego roku,
trzymania ze mną kroku,
gdyż jak się rozpędzę,
zostawię cię z tyłu!

Oficjalne życzenia noworoczne

Niechaj nowy rok przyniesie Ci wiele sukcesów. Życzę Ci również, aby twoja motywacja nie znikała przez kolejne dni, tygodnie, miesiące. 

Życzę Ci, aby szczęście, spokój i dostatek trzymały się ciebie w nowym roku. Aby wiatr wiejący w oczy, nigdy nie poprowadził cię do zboczy. 

noworoczne życzenia obrazek

Nowy rok właśnie nas wita, więc życzę ci, abyś zawsze zwalczył wszystkie kryzysy, jak gdyby były to jakieś nic nieznaczące, leciutkie piórka. Życzę Ci także, aby towarzyszyła ci radość z życia i abyś przez cały rok mógł robić to, co robisz.

Krótkie życzenia SMS na sylwestra

Życzę, aby od Sylwestra,
twe marzenia się spełniały,
by pieniądze kieszeń twą wypchały.

Marzeń spełnienia, duszy ukojenia. Krótkie to noworoczne życzenia, lecz z głębi serca. 

Me życzenia są bardzo proste.
Chcę, aby w nadchodzącym roku 2022
problemy twe, znikały szybko i łatwo.
Tak, jak kartki w kalendarzu

Życzę, żeby twoje pragnienia, stały się rzeczywistością. Aby w serce twe zajęło się miłością. W nowym roku samego dobrego! 

Komu złożyć życzenia noworoczne?

Życzenia z okazji nowego roku składa się najczęściej osobom z rodziny, a także bliskim znajomym i przyjaciołom. Najczęściej życzenia sylwestrowe składa się w okolicy północy lub wcześniej.

Nie można jednak zapomnieć o innych osobach na imprezie! Rzadko kiedy znasz doskonale każdego na przyjęciu. Czasem są tam także znajomi znajomych, których niedawno poznałeś. Do nich również warto podejść i nawet w krótkich słowach życzyć jak najwięcej dobrego.

O czym pamiętać składając życzenia na Nowy Rok i Sylwestra?

Podczas sylwestra często udziela się wszystkim dobry humor i alkohol. W końcu symboliczna sylwestrowa lampka szampana przy panoramie fajerwerków to jedna z ciekawszych tradycji noworocznych!

Z drugiej strony, lepiej nie przeszarżuj. Zwłaszcza, jeśli planujesz składać życzenia. Gdy przesadzisz z alkoholem możesz powiedzieć kilka słów za dużo, czego będziesz potem żałować.

W tych emocjach można się łatwo zapomnieć z jedną rzeczą: nie każdy świętuje w taki sam sposób. Częstym błędem podczas składania życzeń jest dzwonienie do innych nawet kilka godzin po północy.

Zdarza się, że niektórzy idą spać niedługo po północy, dlatego takim telefonem możesz kogoś zbudzić. Dotyczy to w szczególności starszych osób. Warto wziąć to pod uwagę i wykonać telefony kilka minut przed północą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Related Posts